Anna Mucha pozuje ubrana w przezroczystą folię. Fani: "Nawet w worku wyglądasz bosko"

Zuzanna Morska 07.07.2019
Anna Mucha
Fotografia: TRICOLORS/East News

Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym pozuje ubrana w folię. Przy okazji podzieliła się z fanami refleksją na temat... plastiku.

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda nie tylko uchodzi za utalentowaną artystkę, ale jest też piękną i pozytywną kobietą. Regularnie przekonują się o tym jej obserwatorzy na Instagramie. Aktorka zamieszcza tutaj wiele seksownych zdjęć i ciekawych postów.

Na jednej z ostatnich fotografii pozuje jedynie w przezroczystej folii. Co ciekawe, tak skończyła, kiedy chciała zrezygnować z używania plastiku.

Anna Mucha na zdjęciu w przezroczystej folii

Mucha stara się nadążać za trendami. Dlatego podjęła wyzwanie i postanowiła dołączyć do zwolenników idei "zero waste". Gwiazda zamierzała zrezygnować z używania plastiku. Niestety chyba jej się nie udało, czym podzieliła się w sieci.

Wczoraj miałam dzień bez plastiku, który (o ironio!) niespodziewanie skończyłam w takim stroju. Miałam zostać bohaterką, a wyszło, jak wyszło... Co jest tym bardziej przerażającą lekcją! Ale się nie poddaję - napisała gwiazda.

Opisowi towarzyszy zdjęcie, na którym widać Muchę w "sukience" z folii. Fanom spodobał się pomysł na zdjęcie i dali temu wyraz w komentarzach. 

Ty nawet w worku foliowym wyglądasz bosssko.

I gotowa na Open'era!

Stylizacja pierwsza klasa.

Oczywiście nie zabrakło głosów osób, którym nie spodobało się to, że Mucha do jednego zdjęcia zużyła aż tyle plastiku. Ale w ten sposób aktorka mogła zwrócić uwagę na problem, że nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo plastiku używamy.

Dobry pomysł?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów