Anna Mucha pokazała zdjęcie sprzed 25 lat! Fani nie mogą uwierzyć!

Paulina Ermel 31.01.2019
Anna Mucha
Fotografia: instagram.com/taannamucha

Aktorka postanowiła pochwalić się zdjęciem z planu "Listy Schindlera". Zrobione zostało ono 25 lat temu. Fani oniemieli z zachwytu!

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która swoją karierę zaczynała w bardzo młodym wieku. Jednym z jej dużych osiągnięć było zagranie u samego Stevena Spielberga w filmie pt. "Lista Schindlera". Mucha miała wówczas zaledwie... 13 lat! Teraz postanowiła się pochwalić zdjęciem z tamtego okresu. Poznalibyście ją?

Aktorka zamieściła zdjęcie sprzed 25 lat na swoim instagramowym profilu. Jeżeli jesteście fanami jej pracy i urody, musicie to zobaczyć!

Anna Mucha pokazała zdjęcie sprzed 25 lat

Mucha wrzuciła na Instagrama zdjęcie sprzed 25 lat. Miała wówczas 13 lat i grała w "Liście Schindlera". Angaż u Spielberga dostała zaledwie 3 lata po tym, kiedy zaczęła swoją karierę aktorską. Muchę ostatnio wzięło na wspomnienia i podzieliła się zdjęciem z tamtego okresu.

Opatrzyła je podpisem:

"to dopiero powrót do przeszłości #25yearchallenge i podpowiedź dla wszystkich tych, którzy pytali ... to ja i „dziewczynka w czerwonym płaszczyku” #schindlerslist czyli tu @oliwia.dabrowska choć w rzeczywistości dziewczynki były dwie a ja grałam Dankę Dresner, jedną z Ocalonych. miałam zreszta kiedys przyjemność poznać Panią Dankę i było to spotkanie niezwykle ... #memories i mimo, ze są to niezwykle ważne dla mnie chwile i wspomnienia nie wracam do nich często... ale Lista Schindlera jest teraz ponownie w kinach, to mądry, wspaniały i ważny film, który być może już się zatarł w waszej pamięci (a może w ogóle go nie znacie), wiec przy okazji #internationalholocaustremembranceday warto zobaczyć (i przeżyć to) jeszcze raz ... #thegirlintheredcoat.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Większość z nich dotyczy tego, że według fanów aktorki zupełnie się ona w tym czasie nie zmieniła!

Zachowała pani swój młodzieńczy wygląd, jak u mało której aktorki rysy twarzy pozostały identyczne

Ania wyglądasz tak samo!

Prawie wcale się pani nie zmieniła

A wy dostrzegacie różnicę?

Polskie gwiazdy mają swoje profile na Instagramie. Niektóre świetnie na tym zarabiają. Które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów