Anna Mucha komentuje plotki na temat rozstania. Gwiazda zaapelowała do mediów!

Hanna Skowron 16.01.2019
Anna Mucha
Fotografia: Instagram.com/taannamucha

Aktorka opublikowała oświadczenie na Instagramie.

Niedawno portale show-biznesowe obiegła informacja dotycząca rzekomego rozstania Anny Muchy z Marcelem Sorą. Aktorka nie wytrzymała i wystosowała oświadczenie do mediów, które opublikowały te doniesienia. Takiej reakcji się nie spodziewaliśmy.

Zobacz także

Oświadczenie Anny Muchy

Plotki na temat rozstania Anny Muchy i Marcela Sory wzbudziły ogromne emocje w sieci. Przypomnijmy, że byli ze sobą od 2010 roku i razem wychowują dwoje dzieci - Stefanię i Teodora.

Po przeczytaniu doniesień na temat rozstania aktorka zwróciła się do mediów z prośbą o uszanowanie jej życia prywatnego:

Drodzy... Bardzo dziękuję za ostatnio wyrażane zainteresowanie moim życiem prywatnym. Szczególnie mnie to wzrusza. Jednak kwestia mojego związku i jego losu była i nadal pozostaje kwestia prywatną. Proszę o uszanowanie tej decyzji, zwłaszcza ze względu na dobro moich najukochańszych...

Gwiazda zagroziła, że jeśli media nie przestaną pisać na temat jej związku, będzie zmuszona wejść na drogę prawną:

Proszę tez o niedorabianie historii i „gęby” nikomu z moich bliskich. I zaniechanie publikacji i komentowania. A jeśli ktoś tego nie zrozumiał to mój prawnik mec. Maciej Ślusarek na sali sądowej z przyjemnością wytłumaczy gdzie są granice prywatności i etycznego zachowania.

Fani aktorki przekazują jej wyrazy wsparcia i życzą jej wszystkiego dobrego.

Dzięki portalom społecznościowym możemy podejrzeć gwiazdy w ich mieszkaniach. Niektóre z nich chętnie dzielą się zdjęciami nawet z sypialni.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów