Anna Mucha ucina spekulacje na temat kryzysu w związku. Na premierze pojawiła się z ukochanym!

Hanna Skowron 23.01.2019
Anna Mucha
Fotografia: instagram.com/taannamucha/

Aktorka na premierze "Miszmasz, czyli kogel mogel 3" pojawiła się z Marcelem Sorą! Zobaczcie, jak się razem prezentowali.

Od jakiegoś czasu nie cichną spekulacje dotyczące tego, że Anna Mucha rozstała się z ukochanym, Marcelem Sorą. Aktorka postanowiła utrzeć nosa wszystkim plotkującym - na premierze swojego najnowszego filmu pojawiła się z partnerem! I oboje wyglądali rewelacyjnie.

Uroczysta premiera "Miszmasz, czyli kogel mogel 3" odbyła się we wtorkowy wieczór. Na prezentacji filmu nie mogło zabraknąć Muchy, która gra w nim drugoplanową rolę.

Anna Mucha na premierze "Miszmasz, czyli kogel mogel 3"

Anna Mucha wybrała na premierę filmu seksowną zielono-czarną kreację, której rozporek odsłaniał całe nogi aktorki. Momentami pozując do zdjęć, pokazywała nawet nieco więcej. Można powiedzieć nawet, że była bardzo bliska wpadki.

Jak podaje portal Onet, kreacja jednak nie interesowała zebranych tak, jak fakt, że Mucha pojawiła się na prezentacji razem z Marcelem Sorą. Para wypadła razem bardzo stylowo i dała sobie zrobić wspólne zdjęcia. Myślicie, że tym samym ucichną plotki o kryzysie?

EN_01358850_0675
Fotografia: Eastnews
EN_01358850_0247
Fotografia: Eastnews

Polskie gwiazdy wiedzą jak zachwycić na oficjalnej uroczystości. Anna Mucha zachwyciła nas na premierze nowego filmu, a Joanna Przetakiewicz podczas Balu TVN.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów