Anna Mucha chciała przerwać ciążę?! Gwiazda komentuje: "Tabletki leżały na mojej dłoni"

Malwina Wasilewska 24.09.2020
Anna Mucha
Fotografia: VIPHOTO/East News

Aktorka opowiedziała ze szczegółami o trudnych chwilach z przeszłości.

Anna Mucha w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" zdobyła się na szczere wyznanie. Gwiazda szczerze opowiedziała o swoich rozterkach, z którymi borykała się, gdy zaszła w pierwszą ciążę. Jak się okazuje, gwiazda rozważała usunięcie ciąży.

Anna Mucha o pierwszej ciąży

Anna Mucha jest dziś szczęśliwą mamą. Jak twierdzi, macierzyństwo to najlepsza rzecz, jaka mogła się jej przydarzyć. Jednak zanim przyszło na świat jej pierwsze dziecko, miała spore wątpliwości. W wywiadzie dla "Wysokich obcasów" dała do zrozumienia, że wiadomość o ciąży spadła jej jak grom z jasnego nieba. Aktorka nie ukrywa, że miała mieszane odczucia.

Mnie osobiście ciąża zaskoczyła. Dziś mogę powiedzieć, bez żadnych konotacji religijnych, że to było błogosławieństwo i dziękuję za ten dar, ten przypadek. Jestem szczęśliwa i wzruszona. Natomiast na początku wcale taka wzruszona nie byłam - opowiada Mucha.

Aktorka dodała, że zastanawiała się nad decyzją o przerwaniu ciąży:

Skontaktowałam się z Kobietami na Falach, przysłały mi tabletki. Leżały przez jakiś czas na mojej dłoni, potem w lodówce. Podjęłam inną decyzję, widząc, że mam koło siebie właściwego partnera. Tabletki zostały w lodówce - wyznała.

Ostateczne gwiazda zdecydowała się urodzić dziecko. Jednak twierdzi, że każda kobieta powinna mieć możliwość podjęcia własnej decyzji.

Jakiś czas później zgłosiły się do mnie dwie kobiety w ciąży z wielkimi rozterkami. Długo rozmawiałyśmy. Nie oceniałam ich decyzji. Zostawiłam tabletki na stole. Wyszłam - wspomina.

Aktorka pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o swoich rozterkach z przeszłości.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów