Anna Mucha apeluje do Toma Cruise'a: "Nie ma na to naszej zgody"! Zobacz, co co chodzi

Anna Mucha w czarnej marynarce ze złoceniami na premierze
Fotografia: VIPHOTO/East News

Anna Mucha nie zgadza się na wysadzenie 114-letniego mostu! Gwiazda apeluje do Toma Cruise'a.

O zabytki trzeba dbać. Wiedzą o tym zwłaszcza ludzie na co dzień związani z kulturą. Tym bardziej wszystkich zaskoczyło, że Tom Cruise zamierza przyjechać do Polski, żeby nagrać sceny do filmu "Mission Impossible" i tym samym wysadzić w powietrze 114-letni most. W sieci pojawiły się słowa oburzenia od wielu obrońców tego miejsca. Jedną z takich osób jest Anna Mucha, która pojechała na miejsce i opublikowała zdjęcia z niego u siebie na Instagramie, tym samym apelując do hollywoodzkiego gwiazdora.

Zobacz także: Anna Mucha pokazała się w jasnej sukience, a fani zaczęli stroić sobie żarty. Poszło nie tylko o jej stylizację

Anna Mucha apeluje do Toma Cruise'a. Broni 114-letniego mostu

114-letni most w Plichowicach stał się ostatnio znany na całym świecie. Wszystko dlatego, że twórcy "Mission Impossible" upatrzyli sobie go do nakręcenia niektórych scen.

Nie byłoby w tym może nic złego, gdyby nie fakt, że chcą ten stary most wysadzić w powietrze. Z tym nie zgadza się wielu Polaków, w tym konserwatorzy zabytków.

Problem polega jednak na tym, że sam Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Paweł Lewandowski, nie widzi w tym nic złego. W rozmowie z "Wirtualną Polską" stwierdził, że taki film może być świetną promocją dla naszego kraju i samego regionu.

Ja bym się nie fiksował, że to jest zabytek. Nie każda stara rzecz jest zabytkiem. Wyraźnie jest napisane w ustawie, że zabytkiem jest tylko to, co ma wartość społeczną, artystyczną, bądź naukową - powiedział Paweł Lewandowski w rozmowie z WP.

Ludzie zaczęli stawać w obronie tego miejsca i to zarówno z regionu, jak i z całej Polski. Również gwiazdy dały wyraz swojemu niezadowoleniu w tej sprawie. Jedną z nich jest Anna Mucha, która pojechała na miejsce, zrobiła tam zdjęcia i... wystosowała apel do samego Toma Cruise'a! 

A my zwiedzamy, bo to jest 114-letni most, który Tom Cruise chce wysadzić w powietrze. A my mówimy: "Tom it is impossible". Nie ma na to naszej zgody - pisze Ania na kolejnych Instastories. 

A co wy sądzicie o całej tej sprawie? Dajcie znać w sondzie poniżej! 

Zobacz także: Tom Cruise poleci w kosmos! Nakręci film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Anna Mucha apeluje do Toma Cruise'a
Fotografia: Instagram/taannamucha

Anna Mucha dorastała na naszych oczach! Te gwiazdy także zaczynały karierę w dzieciństwie, jednak zniknęły z mediów. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów