Anna Maria Sieklucka pokazała partnera! "I więcej zdjęć nie będzie"

Zuzanna Morska 08.04.2020
Anna Maria Sieklucka
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Aktorka, która zdobyła popularność dzięki roli w filmie "365 dni", pokazała ukochanego! Fani są zachwyceni!

Od kiedy na ekrany kin weszła ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej pt. "365 dni", Polacy tłumnie ruszyli obejrzeć tę produkcję. Film sprawił, że książki autorki na nowo cieszą się ogromną popularnością i nie schodzą z list z bestsellerów. Ponadto aktorzy, którzy wcielili się w główne postaci, stali się rozchwytywani!

Widzowie pokochali przystojnego Włocha Michele Morrone, który zagrał w filmie postać Massimo. Równie wiele fanów zdobyła Anna Maria Sieklucka, która w "365 dniach" zagrała jego ukochaną. Teraz aktorka postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Pokazała swojego partnera!

Anna Maria Sieklucka pokazała partnera

Anna Maria Sieklucka wcześniej występowała głównie na deskach teatru. Dopiero rola w filmie "365 dni" przyniosła jej ogromną popularność. Na Instagramie obserwuje ją już 165 tysięcy osób, które chcą nie tylko dowiedzieć się więcej na temat jej nowych projektów, ale też trochę na temat jej życia prywatnego. 

Gwiazda chroni swoją prywatność, ale ostatnio postanowiła zrobić mały wyjątek. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie jej partnera! Do tej pory fani aktorki zachodzili w głowę, z kim jest w związku. Teraz pokazała ukochanego światu.

Sieklucka zamieściła w sieci zdjęcie z wycieczkim, na którym przytula się do partnera. Podpisała je: "Jedno. Prywatne. I więcej nie będzie".

Fani są zachwyceni tą fotką, czemu zresztą dali wyraz w komentarzach.

Piękni i młodzi.

Urocze.

Wspaniali.

A wam jak się razem podobają?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów