Lewandowska przeszła ogromną metamorfozę! Fani: "Niefortunna zmiana"

Paulina Ermel 09.11.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska postanowiła zmienić fryzurę! Niektórzy fani trenerki nie poznali jej na nowych zdjęciach!

Ania Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie, którym zszokowała wszystkich! Trenerka Polek, dietetyczka i żona Roberta Lewandowskiego zdecydowała się na nową fryzurę! Zmiana jest bardzo wyraźna, ale fani mają podzielone zdanie na jej temat. Niektórzy nie poznali Lewandowskiej w nowym uczesaniu, natomiast inni są zachwyceni jej metamorfozą.

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę

Lewandowska niedawno postawiła na nieco bardziej letnie wydanie - w wakacje rozjaśniła włosy, czym zachwyciła swoich obserwujących. Tym razem zdecydowała się na bardziej drastyczny krok - trenerka sprawiła sobie prostą grzywkę! Po wrzuceniu do sieci zdjęcia, spotkała się z masą komentarzy, z których jasno wynika, że Anię trudno teraz rozpoznać. Jednak to nie wszystko.Wieczorem trenerka opublikowała zdjęcie z premiery nowego telefonu Huawei, w której uczestniczyła. W nowej grzywce, seksownych garniturze i z telefonem w ręku, jest najlepszą wizytówką marki. Czyżby dołączyła do grona, w którym znajduje się już jej mąż Robert Lewandowski i właśnie została ambasadorką Huawei?Pod zdjęciem pojawiły się najróżniejsze komentarze. Większość fanów jest zachwycona zmianą Lewandowskiej.

Wyglądasz cudnie w tej fryzurze

Jaka piękna fryzura!

Pięknie pani wygląda w tej grzywce

Jednak nie wszystkim metamorfoza przypadła do gustu.

Co ty Aniu masz na tej głowie? Teraz to już w ogóle oczu Ci nie widać... Nie, nie, nie

Ładniej bez grzywki

Jestem na nie

A wam się podoba?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Ania Lewandowska to jedna z tych gwiazd, które najlepiej zarabiają na Instagramie. Kto jeszcze należy do tego grona? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów