Anna Lewandowska źle znosi ciążę?! Fani zaniepokojeni jej najnowszym wpisem

Anna Lewandowska zasmucona w szarej bluzie i z grzywką
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Ostatnio jednak zaniepokoiła fanki swoim nowym wpisem. Internauci są zaniepokojeni stanem zdrowia trenerki w ciąży.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i stara się być w ciągłej relacji ze swoimi fanami. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że trenerka jest zmęczona, mimo tego, że delikatnie się uśmiecha. Pod fotografią opublikowała szczery post z pytaniami do swoich fanek, którymi jednak nieco je przestraszyła. Zaniepokojeni internauci zaczęli pytać się jej o to, czy źle znosi drugą ciążę. Ania postanowiła jednak szybko ich uspokoić. 

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się, w którym jest miesiącu ciąży!

Anna Lewandowska źle znosi ciążę?! Fani zaniepokojeni

Fani Ani Lewandowskiej byli zachwyceni informacją, że trenerka jest w drugiej ciąży. Żona Roberta Lewandowskiego, choć jest w stanie błogosławionym, wciąż stara się żyć aktywnie.

Okazuje się jednak, że nawet ona ma czasami chwile słabości, którymi postanowiła podzielić się z fankami.

Drogie mamy, niesamowite jest to, jak każda ciąża jest inna. Prawda? Też macie takie doświadczenia? Napiszcie proszę o swoich. Zwiększone tętno, zadyszka, szybsze zmęczenie, a może inne? Cieszę się, że mogę być w dalszym ciągu aktywna. Pamiętajcie mamuśki, aby słuchać swojego organizmu - napisała Ania.

Niezawodne fanki Ani postanowiły podzielić się swoimi przeżyciami w ciąży. Nie ukrywały jednak, że nieco zaniepokoił je wpis trenerki. Postanowiły udzielić jej wsparcia.

Tak, w pierwszej ciąży miałam taki power, że mogłam góry przenosić, a teraz zupełnie odwrotnie.

Pani Aniu, jaka zadyszka! Jest pani rozpędzona niczym lokomotywa! Ostatnio się zastanawiałam, skąd bierze pani tyle energii. 

Czyżbyś Aniu w tej ciąży czuła się gorzej? Pozdrawiam cię i trzymaj się cieplutko, jeszcze troszkę i będzie was więcej w domku.

Ania postanowiła odpisać na ostatni z komentarzy i nieco uspokoić internautów.

Nie! Inaczej! Ale nadal aktywnie.

Całe szczęście, że z Anią i maleństwem wszystko w porządku. Tym samym trenerka pochwaliła się, że już połowa ciąży za nią! Nie możemy doczekać się drugiego dziecka Ani i Roberta.

Zobacz także: Anna Lewandowska przejmująco o swoim trudnym dzieciństwie: "Pieniędzy brakowało na wszystko"

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce. Ostrzegamy, niektóre pytania są naprawdę podchwytliwe!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów