Anna Lewandowska zdradziła swój największy sekret. Tego nikt się nie spodziewał!

Julita Buczek 14.10.2018
sekret anny lewandowskiej
Fotografia: Instagram @annalewandowskahp

Tego nikt się po niej nie spodziewał!

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych trenerek, które mają realny wpływ na swoich odbiorców. Lewandowska posiada ponad dwa miliony fanów na Instagramie! Na którym chętnie dzieli się ciekawymi przepisami, treningami oraz życiem prywatnym. Jej ostatni wpis wywołał prawdziwą burzę w komentarzach.

Anna Lewandowska i jej sekret

Gwiazda pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w swojej kuchni. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie opis, jaki dołączyła do fotografii. Przyznaje się w nim, że kiedyś nie miała pojęcia, jak się gotuje!

To wcale nie jest trudne – kiedyś nawet ja nie wiedziałam, jak ugotować zwykły makaron, czy zupę pomidorową. Tak serio, serio! Pamiętam ten moment, kiedy zamieszkaliśmy w Poznaniu, a Robert poprosił „KOCHANIE ZRÓB MI DOBRY OBIADEK”. Sama śmieje się w środku... jakim wyzwaniem dla mnie było ugotowanie „dobrego obiadu”. Udało się! Podjęłam wyzwanie i dziś po wielu latach robię całkiem przyzwoity (Robert narzeka bardzo rzadko, haha)
Gotowania naprawdę można się nauczyć!

Co na to fanki gwiazdy?

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów Anny Lewandowskiej. Cały wpis trenerki wywołał spore poruszenie! Większość komentujących była pod wrażeniem tego odważnego wyznania. Fani przyznali się do tego, że sami również nie są mistrzami w kuchni.

Pierwszy raz serdecznie zaśmiałam się, czytając Twój post!

Dobrze jest wiedzieć, że i dla mnie jest nadzieja!

Też nie wiedziałam jak się za to zabrać kiedyś. Spaghetti było dla mnie wyczynem. Ostatnie dwa miesiące odkryłam tyle nowych smaków dzięki Twojej diecie. Zagoszczą one u mnie na dłużej. Pycha!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów