Anna Lewandowska zdradziła, czemu zawdzięcza szczęśliwy związek. Będziecie zaskoczeni!

Julita Buczek 03.06.2019
ania lewandowska o małżeństwie
Fotografia: Instagram @annalewandowskahpba

Ania zdobyła się na intymne wyznanie. Podejrzewaliście ją o to?

Anna Lewandowska od kilku lat jest szczęśliwą żoną, a od ponad roku młodą mamą, która świetnie sprawdza się w tej roli. Znana trenerka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami, czemu zawdzięcza tak szczęśliwy związek.

Lewandowska o swoim małżeństwie

Gwiazda wstawiła na swoje konto na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Robertem, a w opisie fotografii zamieściła bardzo intymne wyznanie.

Związek, to nie tylko zauroczenie i fascynacja drugą osobą. To także wspólne wartości, zainteresowania, poglądy, cele. I to, co najważniejsze… aby patrzeć w tym samym kierunku. Tego Wam życzę. Cudownego wieczoru - wyznała Ania.

Większość fanek była pod wrażeniem tego wyznania, dlatego postanowiła skomentować nową publikację.

Wy jesteście tacy normalni, że aż się wierzyć nie chce. Uwielbiam to, że się nie chwalisz tylko pokazujesz, że pasja i miłość jest priorytetem!

Jesteście niesamowici! Tyle osiągnęliście i moglibyście już dawno gwiazdorzyć jak niejedne osoby. Tymczasem skromni i prawdziwi! Brawo!!!

Pomimo że mają wymagające prace, dużo obowiązków, wyjazdów i mało czasu dla siebie to wiedzą, co jest w życiu najważniejsze, dlatego ich szanuję, że są normalnymi ludźmi i to jest u nich najlepsze!

Podobają wam się takie wyznania gwiazd?

Zobacz także: „M jak miłość”: Gorąca randka Asi i Leszka. Czy Chodakowska zaufa mężczyźnie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów