Anna Lewandowska zdradziła, co musi zrobić Robert, zanim zje posiłek. Jakie zasady panują w ich domu?

Katarzyna Leszczyńska 11.10.2017
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: Instagram/Robert Lewandowski

Czy to poświęcenie?

Anna i Robert Lewandowscy uchodzą za parę doskonałą. Oboje bez większych kłopotów łączą opiekę nad małą Klarą z karierami. Za każdym razem podkreślają jednak, że najważniejsza jest rodzina i wspólnie spędzany czas. Dlatego tak istotne są dla nich m.in. wspólne posiłki.

Anna Lewandowska w poście na Instagramie zdecydowała się opowiedzieć, w jaki sposób przebiega u nich celebrowanie posiłków. Okazuje się, że zanim Robert zje jakikolwiek z nich, musi chwilę poczekać. Oczywiście w domu państwa Lewandowskich to Ania odpowiada za przygotowywanie jedzenia. W związku z tym każdy posiłek jest zdrowy i pełen wartości odżywczych. Lewandowska ma jednak pewne obowiązki wobec fanów, które przeszkadzają Robertowi w jedzeniu.

Jak się okazuje, gdy Ania podaje Robertowi posiłek, najpierw musi zrobić zdjęcie na swojego bloga. Kapitan polskiej reprezentacji zawsze uzbraja się w cierpliwość, ale pozwala sobie na żarty wobec żony.

Kochanie, zrobiłaś już zdjęcie na bloga? Mogę jeść? - napisała na Instagramie. 

W dobie Instagrama wielu ludzi przed zjedzeniem robi zdjęcia posiłków. Blogerzy są do tego tym bardziej zobowiązani, nic więc dziwnego, że i Ania Lewandowska musi przygotować fotografie do swoich wpisów. Z całą pewnością nabrała już w tym wprawy, więc Robert nie musi zbyt długo czekać na śniadanie lub obiad. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów