Lewandowska pokaże twarz Klary pod jednym warunkiem. Trenerka zdradza szczegóły

Malwina Wasilewska 03.12.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Chcielibyście zobaczyć, jak wygląda Klara? Anna powiedziała, kiedy może to nastąpić...

Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się nie pokazywać twarzy Klary publicznie i są w tym postanowieniu konsekwentni. W jednym z najnowszych wywiadów trenerka zdradziła, skąd ta decyzja. Ponadto powiedziała, pod jakim warunkiem pokaże córkę w całej okazałości.

Anna Lewandowska pokaże publicznie twarz Klary?

Za każdym razem, kiedy Anna Lewandowska pokaże zdjęcie córki zrobione z tyłu, internauci pytają o to, kiedy w końcu trenerka pokaże jej twarz. Ania zwykle nie wdaje się w dyskusje na ten temat, ale w rozmowie ze "Sportowymi Faktami" zrobiła wyjątek. Żona Roberta Lewandowskiego podała powody, dla których woli chronić prywatność córki. Jak się okazuje, chce w ten sposób oszczędzić jej hejtu i ocen.

Po pierwsze – ze względów bezpieczeństwa. Po drugie – chcę jej zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Tego boję się najbardziej: ocen. I wszystkiego innego, co w przyszłości będzie mogła przeczytać. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła. I na przykład po latach ktoś się z niej śmieje – przyznała.

Anna dodała też, że pokaże twarz Klary dopiero wtedy, kiedy ona sama wyrazi na to zgodę:

Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: „Mama, chcę, żebyś mnie pokazywała”, zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię.

Co sądzicie na ten temat?

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce. Ostrzegamy, niektóre pytania są naprawdę podchwytliwe!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów