Lewandowska zaskoczyła odważną fryzurą. Fanki nie są zachwycone: Zdecydowanie na nie, musiało boleć

Katarzyna Leszczyńska 20.12.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Anna Lewandowska na co dzień rzadko eksperymentuje z włosami. Choć niedawno sieć obiegły jej stare zdjęcia w blondzie, raczej pozostaje wierna zarówno kolorowi, jak i uczesaniu i zazwyczaj stawia na rozpuszczone włosy. Tym razem zdecydowała się jednak na zaskakującą fryzurę, czym wprawiła w osłupienie swoich fanów.

Na zdjęciu Lewandowska ma wyprostowane włosy, a przy jednej z jej skroni widnieje spleciony warkocz. Trzeba przyznać, że ta fryzura jest naprawdę nietypowa i rzadko kiedy możemy spotkać tego typu uczesania. Lewandowska najwyraźniej zdecydowała się na naprawdę odważny krok.

Anna Lewandowska w nietypowej fryzurze
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Fani nie są zachwyceni warkoczem Lewandowskiej

Trzeba przyznać, że tego typu fryzura nie do końca pasuje do dotychczasowego dziewczęcego wyglądu Lewandowskiej. Nie wszystkie jej fanki zachwycają się tym uczesaniem. Wiele z nich przyznaje, że tego typu fryzura musiała boleć podczas czesania i samego noszenia. Z całą pewnością jest to nietypowe i odważne upięcie.

Musiał boleć ten warkoczyk.

Dziwnie.

Odważnie. Ale dobrze, że to tylko warkocz, bo już się bałam, że ogoliłaś głowę.  

Zdecydowanie na "nie" Aniu. 

Anna Lewandowska wyraźnie zaskoczyła swoje fanki. Z tak specyficzną fryzurą musiała się jednak liczyć z tym, że nie każdemu przypadnie ona do gustu. Zarówno trenerka, jak i Robert Lewandowski, ostatnio coraz częściej eksperymentują z włosami. Ciekawe, czym zaskoczą nas następnym razem. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów