Anna Lewandowska zachwycona Robertem. Zdradziła, jak mąż opiekuje się Klarą!

Julita Buczek 06.04.2020
anna lewandowska
Fotografia: STAR-MEDIA via www.imago-images.de/Imago Stock and People/East N

Popularna trenerka postanowiła pochwalić się, tym jak spędza czas podczas kwarantanny. W opiece nad małą Klarą pomaga jej oddany mąż.

Anna i Robert Lewandowscy to para, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Są bardzo znani i lubiani na całym świecie. Obecna sytuacja również ich zmusiła do pozostania w domu. Anna i Robert nie rezygnują jednak w tym czasie ze swoich ulubionych zajęć, którym jest wspólny trening czy zabawa z Klarą. Trenerka na swoim blogu postanowiła wyjawić, jak mąż radzi sobie w roli opiekunki do dziecka.

Anna Lewandowska szczerze o Robercie

Na blogu Anna postanowiła opisać, jak ona, Robert i Klara spędzają czas podczas kwarantanny.

Spędzając czas ze swoim dzieckiem, warto przywiązywać ogromną wagę do pokazywania dobrych nawyków. My dużą uwagę przywiązujemy do zdrowego trybu życia, do aktywności fizycznej i racjonalnego sposobu odżywiania się. Jak? Klara podgląda nas podczas treningów i później sama je wykonuje. Rozpiera nas duma, gdy widzimy jak nasze dziecko zaczyna powtarzać za nami różne ćwiczenia i chce uczestniczyć w treningach. Uczy się być aktywną, a to zaowocuje zdrowiem fizycznym. Systematycznie wykonuje swoje zadania, utrwalając sportowe wzorce. Dodatkowo: wspólne spacery, które także są naszą tradycją, Klara spędza chętnie na hulajnodze - pisze zadowolona Anna. 

Okazuje się, że w wychowanie Klary w dużym stopniu angażuje się Robert, który bardzo stara się korzystać z obowiązującej kwarantanny i angażować się w życie córeczki.

To, co jeszcze świetnie sprawdza się u nas, to wspólne czytanie książeczek. Robert czyta Klarze i wczuwa się w bohaterów bajek. Intonuje fragmenty tekstów, naśladuje dźwięki, od buchania lokomotywy po naśladowanie odgłosów jakie wydają zwierzątka. Klara to uwielbia. W ten sposób dzieci zapamiętują bajki i później same próbują nas naśladować, ćwicząc przy tym wymowę. Dzieci uczą się mimowolnie interpretacji, rozpoznawania emocji, a także lepiej przyswajają i zapamiętują dźwięki. To genialny sposób nauki poprzez zabawę - napisała Lewandowska.

Co sądzisz o słowach Ani?

Zobacz także: Oto dziewczyna z najpiękniejszą twarzą na świecie! Ma 15 lat i robi furorę na Instagramie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów