Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem! Pamiętacie, jak wyglądała w pierwszej ciąży?

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska podczas drugich urodzin Klary i Baby by Ann
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest w ciąży! Już nie możemy się doczekać na drugie dziecko Lewandowskich. Teraz wspominamy jednak pierwszą ciążę trenerki. Pamiętacie te zdjęcia?

Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Nie wiemy jeszcze, jakiej płci będzie maleństwo, ani jakie będzie jego imię. Wiemy jednak już, kiedy urodzi się dziecko Lewandowskich. Ania już niedługo będzie w zaawansowanej ciąży, a my pamiętamy, jak pięknie wyglądała na tym etapie, gdy wspólnie z Robertem oczekiwali na Klarę. Pamiętacie, jak Anna Lewandowska wyglądała w pierwszej ciąży? Przypominamy zdjęcia trenerki z tego okresu!

Zobacz także: Robert Lewandowski skrytykowany za to, jak poinformował o ciąży Ani. "Dlaczego w tym małżeństwie ambasadorem brzucha jest on?"

Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem! Tak wyglądała w pierwszej ciąży

Robert o tym, że Ania jest w ciąży, poinformował oczywiście swoją "cieszynką" po zdobytej bramce dla Bayernu Monachium. Dokładnie tak samo Lewandowscy poinformowali o pierwszej ciąży trenerki.

W 2016 roku Robert Lewandowski wykonał "cieszynkę" podczas meczu Bayern Monachium-Atletico Madryt. Wtedy właśnie dowiedzieliśmy się, że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Mijały miesiące, a Ania pokazywała na Instagramie, jak zmienia się jej ciało. Pamiętacie ją z dużym brzuszkiem?

Czekając na drugie dziecko najpopularniejszej polskiej pary, przypominamy, jak Ania Lewandowska wyglądała w pierwszej ciąży.

Zobacz także: Anna Lewandowska nie zrezygnuje z pracy w ciąży! "Ciąża to nie choroba"

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów