Anna Lewandowska z córką odwiedziły Roberta na stadionie. Do sieci wyciekło nagranie

Redakcja 31.05.2017
Screen
Fotografia: www.instagram.com/klara.lewandowska/

Klara po raz pierwszy dopingowała ojca. 

Anna Lewandowska z córką Klarą odwiedziły na stadionie piłkarskim Roberta Lewandowskiego. Ten moment uwiecznił na filmie jeden z ich fanów. 

Odkąd Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami, wzbudzają ogromne zainteresowanie. I nie można się dziwić. Fani sportowców nie mogą doczekać się chwili, gdy zobaczą, jak wygląda mała Klara. Z uwagą obserwują konta sportowców w social media, a ich każde wspólne wyjście jest przez nich szeroko relacjonowane. 

Nie inaczej było ostatnio, gdy Anna Lewandowska z Klarą pojawiły się w szatni Roberta. Fan napastnika Bayernu Monachium sfilmował moment, gdy para pchając wózek zmierza w kierunku wyjścia. Ponieważ Lewandowscy chronią prywatność swojej córki, również tym razem nikomu nie udało się uwiecznić na zdjęciu małej Klary.

Lewandowscy na fakt, że są filmowani nie zareagowali nerwowo, a wręcz przeciwnie. Spokojnie udali się w kierunku wyjścia. Piłkarz znalazł nawet czas dla swoich fanów, którzy domagali się wspólnego zdjęcia. 

Mama Lewandowska zachwyca formą

Wideo to również świetny dowód na to, w jak doskonałej formie jest Anna Lewandowska. Choć niedawno przyznała, że jest jeszcze w fazie odpoczywania po ciąży i porodzie, i nie zamierza śpieszyć się z powrotem na salę treningową, wiele wskazuje na to, że nie potrafi żyć bez sportu.

Na Instagramie opublikowała zdjęcie z porannego, krótkiego treningu. Zaznaczyła jednak, że do formy po porodzie należy wracać powoli, małymi krokami i dostosować ćwiczenia do swoich możliwości. 

My nie mamy wątpliwości, że Anna Lewandowska wróciła już do pełni sił. Wystarczy tylko popatrzeć na jej zdjęcia. 

 

Anna Lewandowska
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Anna Lewandowska 

Anna Lewandowska
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Anna Lewandowska 

Anna Lewandowska
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Anna Lewandowska 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów