Lewandowska czule całuje Klarę na premierze swojej książki. Fani: "Zdjęcie dnia"

Zuzanna Morska 15.11.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka zamieściła w sieci zdjęcie, które pokochali jej fani. Urocze, prawda?

Niedawno Robert Lewandowski ogłosił, że wraz z żoną spodziewają się dziecka. Anna Lewandowska jest już w drugim trymestrze ciąży, ale wciąż nie zwalnia tempa. Trenerka ma przed sobą obóz treningowy, przygotowała świąteczną kampanię swoich produktów, a także wydała książkę.

Gwiazdy nie mogło zabraknąć na premierze "Baby by Ann", gdzie towarzyszyła jej dwuletnia córeczka Klara. Zdjęcie, na którym obie pozują, podbija dzisiaj internet!

Anna Lewandowska z Klarą na premierze książki

14 listopada odbyła się uroczysta premiera książki "Baby by Ann" i spotkanie autorskie z Anią Lewandowską. Trenerka wybrała na tę okazję stylizację, która miała odwracać uwagę od jej ciążowego brzuszka. Gwiazda założyła czarne szorty, do których dobrała biały t-shirt i marynarkę w kolorze khaki.

Lewandowska pochwaliła się jednym ze zdjęć z wydarzenia na instagramowym profilu. Towarzyszy jej tutaj Klara.

Dzisiaj premiera najnowszej książki "Baby by Ann". Moja mała iskierka, moje małe wsparcie, moja motywacja razem ze mną - podpisała fotkę "Lewa".

Na uroczej fotografii widać, jak szczęśliwa mama całuje Klarę i przy okazji trzyma swoje najnowsze dzieło, czyli świeżo wydaną książkę.

Rozczuleni fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy.

Zdjęcie dnia!

Jakie słodkie.

Cały tatuś - pisali.

A jak wam się podoba ta fotografia?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                             

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów