Nowe zdjęcie Lewandowskiej zszokowalo fanów. Trenerka zagra w filmie?

Sandra Banach 13.08.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych, że realizuje nowy projekt. Czy karateczka wystąpi w filmie?

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych Polek. Jej konto na Instagramie obserwują ponad dwa miliony osób. Znana trenerka zdradziła, że aktualnie realizuje nowy projekt. Efekty będziemy mogli zobaczyć już jesienią.

Nowy projekt Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska jakiś czas temu wstawiła na swoje instagramowe konto zdjęcie z planu filmowego. Gwiazda zdradziła także, że pracuje nad bardzo ważnym projektem tej jesieni. Efekty będziemy mogli zobaczyć już niedługo.

Niedawno na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie popularniej karateczki pozującej przy kamerze. Żona Roberta Lewandowskiego w opisie pod fotografią zdradziła, że będąc dzieckiem, chciała zostać operatorem filmowym.

Będąc małą dziewczynką chciałam zostać operatorem filmowym. Miałam możliwość poznać pracę po drugiej stronie kamery, jeżdżąc na plany filmowe.

Ania zdradziła także, że to marzenie spełnia się po latach, gdyż aktualnie obcuje z kamerą.

Ostatecznie postawiłam na sport. Niemniej, nawet teraz marzenie z dzieciństwa do mnie wraca, dając okazję do ponownego obcowania z kamerą. I jak to się mówi „historia zatoczyła krąg”? – napisała Ania Lewandowska.

Jak myślicie, Ania Lewandowska wystąpi w filmie?

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się nowym projektem: „Miała być niespodzianka i jest!”

Uwielbiasz Anię Lewandowską? Sprawdź, ile o niej wiesz.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów