Anna Lewandowska wyprzedaje swoją szafę! Co i za ile można kupić?

Malwina Wasilewska 18.06.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER

Trenerka postanowiła dać swoim ubraniom i dodatkom drugie życie. Zobaczcie, co znalazło się na jej wyprzedaży!

Dobra wiadomość dla fanek stylu Anny Lewandowskiej. Trenerka właśnie poinformowała, że wyprzedaje swoją garderobę. Na jej koncie w jednej ze znanych aplikacji znajdziemy m.in. markowe torebki i ubrania wraz z podanymi cenami.

Anna Lewandowska wyprzedaje garderobę

Anna Lewandowska na prośbę swoich fanek postanowiła zrobić wietrzenie garderoby. Żona Roberta Lewandowskiego wykorzystała do tego znaną aplikację - @less_app, z której korzystają też inne polskie gwiazdy. Wśród dostępnych propozycji trenerki znalazły się m.in. marynarka Dries van Noten za 800 złotych i stylowe botki Louis Vuitton za 1800 złotych.

Na swoim InstaStories Ania pokazała, jak zamieszcza kolejne swoje ubrania na sprzedaż. W  owym poście dodała też kilka słów od siebie:

Kilka dni temu pokazywałam Wam na IS, że przyszedł czas na porządki w szafie. To dobry moment, aby moje ubrania otrzymały drugie życie. Tak dałam się wam wreszcie namówić i część mojej garderoby będzie można znaleźć w aplikacji @less_app. Pierwsza część już dostępna dzisiaj. Moje konto: annalewandowska - napisała na Instagramie.

Fanki Lewandowskiej zachwycają się jej pomysłem i nie mogą doczekać się kolejnych rzeczy wystawionych na sprzedaż. A wy lubicie jej styl?

IMG_8584-473x1024
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Zobacz także: Rozenek-Majdan pokazała trzech synów na jednym zdjęciu! Mały Henio ma już swój hashtag

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów