Lewandowska wyprawiła wigilię dla swoich koleżanek. "Trochę jak z filmu LEJDIS”

Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się zdjęciem z imprezy.

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Z tej okazji Anna Lewandowska postanowiła wyprawić huczną imprezę wigilijną dla swoich przyjaciółek. Podczas wspólnego świętowania nie mogło zabraknąć wspólnej sesji. Wszystkie panie były w iście szampańskich nastrojach...

Wigilia u Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska jest ostatnio bardzo zapracowana. Coraz trudniej doliczyć się wszystkich biznesów, którymi się zajmuje. Jednak mimo napiętego grafiku, trenerka zawsze znajdzie czas dla swoich przyjaciółek.

Ostatnio postanowiła zorganizować dla nich imprezę wigilijną, która do złudzenia przypominała sceny z filmu "Lejdis". Pod zdjęciem Anna opowiedziała o swojej corocznej tradycji.

Znamy się już tyyyyyle lat… Nasze spotkania w tym gronie to już tradycja.. trochę jak z filmu „LEJDIS”. Tak po prostu bez pośpiechu, siedzimy, rozmawiamy, pieczemy pierniki, pijemy grzane wino. Uwielbiam ten czas. A Wy też macie swój team przyjaciół?

Ten post Anny wzbudził spore zainteresowanie wśród jej obserwatorek. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Fajne babeczki.

Wszystkie piękne i wszystkie wyjątkowe.

Takie spotkania są najlepsze.

Jak widać, Ania specjalnie na tę imprezę przygotowała mnóstwo smakołyków.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

W polskiej reprezentacji pojawili się nowi piłkarze, a wraz z nimi nowe polskie WAGs. Marina i Ania Lewandowska mają w tej chwili konkurencję. Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów