Lewandowska pochwaliła się okładką nowego kalendarza. Fani nie są zadowoleni

Paulina Ermel 12.09.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka wszystkich Polek zaprezentowała kolejny kalendarz motywacyjny. Jednak uwagę fanów przyciągnęła przede wszystkim okładka. I to nie w pozytywnym sensie.

Ania Lewandowska co roku wypuszcza kalendarz motywacyjny, który uwielbiają jej fanki. Znajdują się tutaj ćwiczenia, dieta i przede wszystkim porady Ani dotyczące tego, jak żyć zdrowo. Trenerka opublikowała właśnie w mediach społecznościowych okładkę najnowszego kalendarza. Uwagę jej fanów przykuło zdjęcie Ani. Komentarze mogą nie spodobać się trenerce.

Ania Lewandowska wydała nowy kalendarz

Nowe wydanie kalendarza motywacyjnego Ani Lewandowskiej zdobi zdjęcie trenerki, która uśmiecha się do nas zza szyby jednej z restauracji. I choć informacja o przedsprzedaży kalendarza pt. "W poszukiwaniu równowagi" ucieszyła fanów Ani, zwrócili oni uwagę na jeden szczegół. Chodzi o retusz zdjęcia okładkowego.

Pod postem z informacją o kalendarzu pojawiły się opinie, że grafik przesadził z obróbką zdjęcia Lewandowskiej.

Mnie nic do tego, chociaż moim skromnym zdaniem uważam, że ktoś ze współpracujących przy tym projekcie, zupełnie niechcący odjął pani urody.

Dziwne to zdjęcie na okładce.

Jest pani śliczną kobietą, której na tej okładce niemal nie rozpoznaję.

Lewandowska postanowiła odpowiedzieć na komentarze fanów.

Nic nie jest przerobione! A cóż tutaj jest udoskonalonego? Jest make up, włosy. Tyle. Światło naturalne, zdjęcie wykonane przez szybę w restauracji.

Waszym zdaniem zdjęcie zostało za bardzo przerobione? A może w ogóle nie widać tu "ręki" grafika?

Zobacz także: Wybrano "100 kobiet, które zmieniły świat”. Na pierwszym miejscu… Polka!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów