Anna Lewandowska wydaje książkę o ciąży. "Nie wie, o czym pisze"? Odpowiada na krytykę

Emilia Klima 16.05.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska stwierdziła, że do napisania książki o ciąży zachęcił ją lekarz, który był pod wrażeniem jej wiedzy. 

Anna Lewandowska jest matką aktualnie najbardziej znanego dziecka w Polsce, Klary Lewandowskiej. Trenerka w czasie ciąży dzieliła się poradami na temat żywienia i aktywności fizycznej przyszłych mam, a swoje poglądy postanowiła uporządkować i wydać w postaci książki. "Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy" trafi na półki księgarń 24 maja. Lewandowska o publikacji postanowiła opowiedzieć trochę na swoim Instagramie. Internauci, jeszcze zanim zaszła w ciążę i zaczęła się kreować na specjalistkę w tej dziedzinie, często zarzucali jej, że nie ma fachowej wiedzy w opisywanej przez siebie tematyce. We wpisie odpowiedziała pośrednio na ten zarzut.

Jak wiecie, od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu. Piszę to nie bez przyczyny, ale chcę Was upewnić, że temat nie wziął się z kosmosu, tylko że mam ku temu kompetencje. (Od jakiegoś czasu to dodatkowo osobiste doświadczenie) - napisała.

Gdyby to Was jeszcze nie przekonało, Lewandowska wyznała, że do napisania książki zachęcił ją... lekarz. Specjalista, który prowadził jej ciążę, był ponoć pod wrażeniem jej wiedzy i uznał, że powinna się ją podzielić.

Tak naprawdę pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”.

Lewandowskiej trzeba oddać jednak to, że do zadania podeszła bardzo profesjonalnie. Na zarzuty, że nie jest ekspertką z dziedzin, którymi się zajmuje w książce, przygotowała już gotową odpowiedź. ""Healthy mama - poradnik zdrowej mamy" powstał przy udziale specjalistów.

Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: lekarze i profesorowie – znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych - zaznaczyła w wpisie. 

Żona Roberta Lewandowskiego ma już na swoim koncie dwie książki (do tego dochodzą płyty z ćwiczeniami): "Zdrowe gotowanie by Ann" i "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską". Jak myślicie, co będzie po "Healthy Mamie"? ;-)

Anna Lewandowska
Fotografia: Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Fotografia: Anna Lewandowska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów