Anna Lewandowska wspomina moment, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. "Gdy zobaczysz na teście dwie kreski..."

Katarzyna Leszczyńska 15.02.2018
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w maju 2017 zostali rodzicami. Teraz trenerka wspomina moment, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży z Klarą.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski od maja 2017 roku są szczęśliwymi rodzicami. Trenerka często chwali się chwilami spędzanymi z córką na Instagramie. Widać, że mała Klara jest jej oczkiem w głowie. Anna do tej pory nie opowiadała, w jaki sposób dowiedziała się o ciąży, ani co wtedy poczuła. Z okazji walentynek postanowiła jednak opisać przeżycia z tym związane.

Zobacz także: Lewandowska chroniła wizerunek córki. Teraz opublikowała film, na którym przez przypadek pokazała twarz Klary

Lewandowska oprócz publikowania postów na portalach społecznościowych, przede wszystkim prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, na którym dzieli się z czytelniczkami motywacją dotyczącą zdrowego stylu życia. Z okazji walentynek stworzyła post o miłości. Zaczęła od tego, że miłość niejedno ma imię i może dotyczyć partnera, rodziców, siebie samego, ale przede wszystkim dziecka. W ten sposób trenerka rozpoczęła swój wpis dotyczący ciąży i wychowywania córki.

Lewandowska o miłości matki do dziecka

Post Anny Lewandowskiej dotyczący miłości do dziecka jest bardzo wzruszający. Trenerka opisała poszczególne etapy bycia mamą, biorąc pod lupę swoje doświadczenia i zaczynając od momentu, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży.

Zaczyna się nagle, gdy zobaczysz na teście dwie kreski i dociera do ciebie, że jesteś w ciąży. Wybuchasz radością jeśli oczekiwałaś, wzruszasz się głęboko jeśli nie planowałaś i ruszasz z radosną nowiną do najbliższych. To jest pierwsza magia – tą miłością chcesz się dzielić z innymi – napisała Lewandowska.

W dalszej części postu Lewandowska opisała przeżycia dotyczące oczekiwania na dziecko i jego przyjścia na świat. Słowa trenerki poruszają coraz bardziej z każdym kolejnym akapitem.

Wyczekujesz dnia narodzin, a następnie przechodzisz przez bóle i trudy, by dać komuś życie. Poświęcasz się po raz kolejny i nie zważając na cierpienia ciała czy psychiki robisz coś z myślą o kimś innym. To kolejna magia tej miłości – ona w całości poświęca się drugiemu człowiekowi.

Po tych słowach jeszcze bardziej widać, jak ważna Klara jest dla swoich rodziców. Zwłaszcza, że na koniec postu, Lewandowska zdecydowała się opowiedzieć wprost o samej sobie i o tym, jak córka zmieniła jej życie i jak ją motywuje każdego dnia.

Zachwiała moimi wartościami i pokazała, co tak naprawdę jest ważne. Pomogła mi bardziej dojrzeć i zrozumieć, jaki jest większy sens w życiu. Zainspirowała, by starać się mocniej – dodała Lewandowska.

Słowa Anny Lewandowskiej na pewno znajdą się z aprobatą wielu mam, które mają podobne odczucia w odniesieniu do swoich dzieci. Widać, że miłość matki i dziecka jest naprawdę silna.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie brzucha ciążowego. Zestawiła je z fotografiami sprzed i po. Fanki są zachwycone 

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Zobacz w poniższej galerii, po czym poznać, że jest się gotowym na dziecko:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów