Lewandowska chwali się sylwestrową stylizacją. Tak dużo jeszcze nie pokazała!

Paulina Ermel 31.12.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowscy postanowili świętować nadejście 2019 roku w Dubaju. Zobaczcie, jaką stylizację Ania wybrała na ten wyjątkowy czas.

Ania i Robert Lewandowscy po świętach Bożego Narodzenia postanowili zrobić sobie mały rodzinny wypad do Dubaju. Wygląda na to, że najpopularniejsza w polskim show-biznesie para będzie tu także świętować nadejście nowego roku.

Lewandowska, która regularnie wrzuca na Instagrama inspirujące zdjęcia m.in. ze stylizacjami, tym razem postanowiła pochwalić się jedną z tych sylwestrowych. Spójrzcie tylko na jej nogi! 

Lewandowska pochwaliła się sylwestrową stylizacją

Na jeden z wyjątkowych wieczorów poprzedzających noc sylwestrową, Ania wybrała wyjątkowo seksowną stylizację. Trenerka założyła czarny komplet, składający się z krótkiej, odkrywającej brzuch bluzki i z króciutkiej spódniczki. Do tego dobrała czerwone sandałki na szpilce. Stylizację uzupełniła czerwoną szminką. 

Zdjęcie stylizacji wrzuciła do sieci i opatrzyła je podpisem: "New Year's Eve is just around the corner. Are you ready?". Fotografię zrobił jej sam Robert Lewandowski.

Okazuje się, że para trochę wcześniej zaczęła świętować nadejście nowego roku. I w takim stroju Ania wybrała się wraz z mężem, a także Mariną i Wojtkiem Szczęsnymi na podwójną randkę w Dubaju!

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Ślicznie wyglądasz!

Wow!

Nogi do nieba

A jak wam się podoba?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie masz jeszcze pomysłu na uczesanie na Sylwestra? Mamy dla ciebie rozwiązanie. Poznaj nasz przegląd najmodniejszych fryzur sylwestrowych!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów