Anna Lewandowska w stroju kąpielowym. Fani: "Widzę tatuaż"

Anna Lewandowska w stroju sportowym na obozie
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała się w kostiumie kąpielowym i... odsłoniła tatuaż! Jej fani są bardzo spostrzegawczy. Od razu zarzucili ją pytaniami o napis.

Anna Lewandowska ma piękną sylwetkę. Nic więc dziwnego, że chętnie prezentuje ją w krótkich topach do ćwiczeń, a także... kostiumach kąpielowych. Trenerka na Instagramie opublikowała zdjęcie, do którego pozuje w jednym z nich. Fani Lewandowskiej są zachwyceni jednoczęściowym kostiumem, który prezentuje, ale niektórzy zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Okazuje się, że Ania ma dobrze ukryty tatuaż. Też go dostrzegliście na tej fotografii?

Zobacz także: Lewandowski pokazał urocze zdjęcie z przytuloną Klarą. "Nie mogę się teraz nawet ruszyć"

Anna Lewandowska pokazała tatuaż!

Kostiumy jednoczęściowe wróciły do łask, o czym doskonale wie Ania Lewandowska. Trenerka postawiła na strój w opalizującym kolorze. Wygląda rewelacyjnie!

Fani Lewandowskiej są pod wrażeniem jej kostiumu, ale nie tylko. Niektórzy w okolicy prawej piersi trenerki dostrzegli... tatuaż! Jedna z internautek napisała, że jest to napis "Never give up", doskonale znany z produktów Ani, inna, że to napis "Klara". 

Widzę tatuaż. 

Ten tatuaż jest ciekawy.

Andzia, czy ty masz tatuaż - zastanawiają się internauci.

Żona Roberta Lewandowskiego jak na razie nie odniosła się do pytań internautów o tatuaż. To zdjęcie jednak mówi więcej niż tysiąc słów!

Zobacz także: Lewandowska jest w ciąży?! Fanki bezlitosne: "Kluseczka z ciebie". Trenerka odpowiada

Kwoty, jakie gwiazdy zarabiają na Instagramie, przyprawiają o zawrót głowy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów