Ciężarna Lewandowska na treningu w obcisłej bluzce! Fanka: "Troszkę już widać"

Anna Lewandowska w różowej kurtce i czapce
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska dopiero co poinformowała, że jest w ciąży, a już pokazała zdjęcie z treningu. Ma na sobie obcisłą bluzkę, a fani dostrzegają krągłości.

Ania i Robert Lewandowscy ogłosili, że po raz drugi zostaną rodzicami. Tym samym trenerka może swobodnie pokazywać krągłości, które do tej pory skrywała pod luźnymi stylizacjami. Wiemy, że Anna Lewandowska zamierza być aktywną mamą i, tak jak przed narodzinami Klary, zamierza ćwiczyć w ciąży. Teraz opublikowała zdjęcie z treningu, na którym jest w obcisłej bluzce. Fani są zachwyceni, a niektórzy nawet dostrzegli już ciążowy brzuszek trenerki!

Zobacz także: Anna Lewandowska w ciąży! Robert Lewandowski zdradził, w którym jest miesiącu. Kiedy urodzi się maleństwo?

Anna Lewandowska w obcisłej bluzce na treningu. Widać brzuszek?

Fotografia z treningu pojawiła się na koncie Ani na Instagramie.

Na zdjęciu widzimy trenerkę, która pozuje przed lustrem w obcisłej bluzce. Pod fotografią napisała post na temat trenowania w ciąży.

Trening zrobiony. Co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej tak! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuję się w tym temacie - napisała "Lewa" i jednocześnie dała innym przyszłym mamom wskazówki na temat aktywności w ciąży.

W komentarzach posypały się komentarze od zachwyconych fanów Lewandowskiej! Niektórzy dostrzegli nawet pierwsze ciążowe krągłości.

Troszkę już widać. 

Kwitniesz Aniu.

Super mamcia. 

A wy widzicie już brzuszek?

Zobacz także: Robert Lewandowski skrytykowany za to, jak poinformował o ciąży Ani. "Dlaczego w tym małżeństwie ambasadorem brzucha jest on?"

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów