Anna Lewandowska nie zrezygnuje z pracy w ciąży! "Ciąża to nie choroba"

Anna Lewandowska ze swoimi batonami w swojej kawiarni
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest w ciąży! Czy w związku z tym trenerka zamierza zawiesić swoją karierę? Najnowsze doniesienia mediów zdradzają wszystko.

Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Wszystkich oczywiście ucieszyła ta informacja, a w komentarzach posypały się gratulacje dla przyszłych rodziców. Teraz, gdy emocje opadły, niektórzy zaczęli się jednak zastanawiać, co dalej z karierą trenerki. W końcu ciąża może utrudniać jej pracę. Pudelek.pl przytoczył wypowiedź osoby z otoczenia Lewandowskich, która podaje informację, czy Anna Lewandowska zamierza zrezygnować z pracy.

Zobacz także: Anna Lewandowska w ciąży! Robert Lewandowski zdradził, w którym jest miesiącu. Kiedy urodzi się maleństwo?

Anna Lewandowska nie zrezygnuje z pracy

Ania i Robert są bardzo aktywni zawodowo. Trenerka ostatnio wystartowała z nowym projektem, jakim jest linia kosmetyków. Wydała też książkę "Baby by Ann". Teraz sama spodziewa się dziecka.

Zdecydowanie Anna będzie musiała teraz nieco zwolnić. Jak podaje źródło "Pudelka", nie zamierza jednak rezygnować z pracy.

Będzie pracować jak do tej pory. Ciąża to nie choroba, obóz się odbędzie, wszystko pozostaje bez zmian - podaje informator portalu plotkarskiego.

Przypomnijmy, że podczas ciąży z Klarą Ania również nie zrezygnowała z pracy. Najważniejsze, żeby czuła się dobrze!

Zobacz także: Gwiazdy gratulują Annie Lewandowskiej: "z dwójką jest jeszcze lepiej"! 

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów