Klara Lewandowska będzie miała brata? Zobaczcie, co powiedziała Ania w wywiadzie!

Anna Lewandowska trzyma Klarę Lewandowską na rękach i przesyła jej całusk
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest w ciąży, a my jesteśmy ciekawi, jakiej płci będzie maleństwo. W jednym z wywiadów Ania opowiedziała o swoim marzeniu.

Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Piłkarz pochwalił się radosną nowiną podczas meczu w barwach Bayernu Monachium, gdy zrobił typową "cieszynkę" po strzelonej bramce. Tym samym rozpoczął lawinę rozmyślań na temat imienia maleństwa oraz jego płci. A my przypominamy sobie jeden z ostatnich wywiadów, w którym Anna Lewandowska opowiadała, że chciałaby mieć... synka! Zobaczcie sami, co powiedziała trenerka.

Zobacz także: Anna Lewandowska nie zrezygnuje z pracy w ciąży! "Ciąża to nie choroba"

Anna Lewandowska marzy o synku

Klara Lewandowska urodziła się w maju 2017 roku. Okazuje się, że tuż przed trzecimi urodzinami doczeka się rodzeństwa.

Lewandowscy nie podali płci swojego maleństwa, choć wiemy już, w którym miesiącu ciąży jest Ania Lewandowska. Okazuje się jednak, że niedawno w programie "Przerwa na kawę" zdradziła, że już przy pierwszej ciąży marzyła o synku.

Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał, czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę, to mówiłam chłopca tylko i wyłącznie dlatego, że mówiłam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj... dziewczynka i za nią najmocniej dziękuję, bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła - zdradziła Ania.

Widać, że Lewandowscy bardzo kochają swoją córeczkę. Jesteśmy ciekawi, czy Klara będzie miała siostrzyczkę, czy braciszka.

Zobacz także: Gwiazdy gratulują Annie Lewandowskiej: "z dwójką jest jeszcze lepiej"!

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów