Anna Lewandowska pokazała się w bikini! Jak zmieniła się jej sylwetka?

Anna Lewandowska w srebrnej, sylwestrowej sukience z brzuszkiem ciążowym
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Ania Lewandowska jest już w połowie ciąży, ostatnio zaprezentowała się jednak w bikini! Zobaczcie, jak zmieniło się ciało trenerki w ciąży.

Anna Lewandowska oczekuje swojego drugiego dziecka. Trenerka jednak wciąż prężnie działa, promując swoje produkty. Teraz postanowiła opublikować zdjęcie stworzone w ramach kampanii jej kosmetyków Phlov. Trenerka na najnowszej fotografii, która ukazała się na jej koncie na Instagramie, pozuje w kostiumie kąpielowym! A my możemy zobaczyć, jak przez ten cały czas zmieniła się figura Ani w ciąży. Fani są zachwyceni jej najnowszą fotografią.

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się, w którym jest miesiącu ciąży!

Anna Lewandowska w bikini! Jak zmieniła się jej sylwetka?

Ania Lewandowska obecnie jest w ciąży, podczas tworzenia kampanii Phlov nie miała jeszcze brzuszka. Tym samym zaprezentowała wysportowane ciało w bikini.

Dzięki najnowszemu zdjęciu, jakie opublikowała, możemy zobaczyć, jak przez cały ten czas zmieniło się ciało trenerki. Jej fani są zachwyceni!

Przepiękne zdjęcie.

Gorąca mamuśka.

Pięknie wyglądasz w tym stroju.

A jak wam podoba się wakacyjne zdjęcie Ani?

Zobacz także: Złota Piłka 2019 należała do WAGs! To one przyćmiły piłkarzy. Lewandowska zadała szyku i podkreśliła brzuszek

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów