Anna Lewandowska w 8. miesiącu ciąży nie kryje przerażenia koronawirusem! "Chciałabym być teraz w Polsce"

Anna Lewandowska z grzywką uśmiechnięta pozuje do zdjęcia
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna Lewandowska jest już w 8. miesiącu ciąży. Trenerka teraz opublikowała szczery i bardzo osobisty post w związku z koronawirusem. Jej słowa są przejmujące.

Nigdy nie ma dobrego momentu na takie sytuacje i nie da się na nie przygotować. Koronawirus zaskoczył cały świat i teraz wszyscy musimy sobie z nim jakoś poradzić. Wie o tym doskonale Anna Lewandowska, która obecnie jest już w 8. miesiącu ciąży. Trenerka stara się nie panikować, jednak nie ukrywa, że to, co dzieje się na świecie jest dla niej przerażające. Przyznaje też, że chciałaby być teraz bliżej swoich najbliższych, którzy są w Polsce.

Zobacz także: Polka zarażona koronawirusem opublikowała nagranie. Opowiada o swoich objawach!

Anna Lewandowska w 8. miesiącu ciąży o koronawirusie

Koronawirus może być przerażający zwłaszcza dla kobiet w ciąży. Ania Lewandowska jest już w 8. miesiącu i wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko. Koronawirus, który opanował cały świat, dokłada jej jednak stresu. 

Ania napisała szczery post, w którym odpowiedziała na pytania zmartwionych fanów i opisała, co tak naprawdę obecnie czuje.

Wiele osób pyta, czy boję się wirusa? (...) Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem - napisała Ania.

Żona Roberta Lewandowskiego przyznała, że nie tyle boi się samego wirusa, bowiem stara się zachowywać wszelkie środki ostrożności, co tego, jakie będzie on niósł za sobą skutki. 

Najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa. Obawiam się o moich bliskich, którzy są w Polsce, którzy są daleko od nas. Obawiam się o innych, czy starczy rąk do pomocy i o opiekę medyczną. Zawsze staram się myśleć pozytywnie, ale tutaj myślę, czy wszyscy podołamy tak nagłej zmianie rzeczywistości - pisze "Lewa". 

Trenerka swój post zakończyła apelem do fanek i przejmującą, bardzo osobistą refleksją.

To dla nasz wszystkich nowa lekcja. Doceniajmy to, co mamy i kogo mamy przy sobie. Kochajmy. (...) Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce. Tam, gdzie nasza rodzina - dodała.

Życie w ciąży w czasie pandemii na pewno jest trudne. Zwłaszcza, gdy jest się daleko od rodziny. Przypomnijmy, że Ania i Robert Lewandowski mieszkają na co dzień w Monachium i właśnie tam pozostają w okresie kwarantanny.

Zobacz także: Niepokojące słowa członka WHO. "Ta pandemia zmieni świat, zachorują wszyscy, wiele osób umrze"

Jesteś ciekawa, jak wygląda dom Lewandowskich w Monachium? Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów