"Anna Lewandowska urodziła". Można już świętować ;-)

Paulina Szestowicka 26.04.2017
Anna Lewandowska urodziła
Fotografia: East News

26 kwietnia 2017 roku to data ważna nie tylko dla fanów piłki nożnej. 

Anna Lewandowska urodziła

Oficjalnie mamy się dowiedzieć, że Robert Lewandowski został ojcem w trakcie meczu Bayern-Borussia w półfinale Pucharu Niemiec. Serwis Pudelek.pl powołując się na własne źródło podał informację, że polskie "royal baby" ;-) przyszło już na świat. 

Jak udało nam się dowiedzieć, w mediach już panuje popłoch, bo Anna Lewandowska urodziła pierwsze dziecko. Wiadomość krąży w dziennikarskich kuluarach od kilku godzin, ale żona Roberta nie chce komentować tych doniesień - czytamy.

Radosną wiadomość Robert chce przekazać kibicom w trakcie meczu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund w półfinale Pucharu Niemiec. To idealna okazja do przekazania kolejnej szczęśliwej nowiny, Ania i Robert chcą poinformować fanów o porodzie tak samo, jak o ciąży – na boisku, by podkreślić, że są sportowcami, nie celebrytami - tłumaczy informator serwisu.

Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, że ciąża zakończyła się porodem. W końcu Anna Lewandowska nie pierwsza i nie ostatnia zostaje mamą. Jednak wszyscy ci, którzy uważają, że zamieszanie wokół Lewandowskich się zakończyło, są w błędzie. Teraz "cała Polska" będzie czekać na pierwsze zdjęcie dziecka, pierwszy wywiad po porodzie i oczywiście pierwsze wspólne wyjście. Można śmiało powiedzieć, że "maszyna" ruszy dopiero teraz. 

Warto jednak pamiętać, że w całym tym zamieszaniu najważniejsze jest zdrowie matki i dziecka, które musi mieć dużo siły na dorastanie w blasku fleszy aparatów fotograficznych i kamer. 

Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: East News

Anna i Robert Lewandowscy 

Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: East News
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów