Anna Lewandowska ujawniła swój słaby punkt. "Nie mam do tego talentu"

Marianna Bereza 29.07.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Wydawałoby się, że trenerka jest idealna. W najnowszym wywiadzie opowiedziała, co sprawia jej największy problem. Woli wtedy oddać się w ręce profesjonalistów.

Anna Lewandowska jest kobietą wielu talentów. Karateczka, trenerka, specjalistka od żywienia, świetna matka i wspierająca żona, dodatkowo mająca głowę do interesów. Okazuje się jednak, że istnieje wiedza, której żona Roberta Lewandowskiego do tej pory nie posiadła.

Wizerunek Lewandowskiej stworzony w mediach społecznościowych jest niemal idealny, a 30-latka jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Nic dziwnego, że na Instagramie trenerkę obserwują ponad 2 mln osób szukających na jej profilu motywacji i inspiracji. 

Anna Lewandowska nie potrafi się malować

Mogłoby się wydawać, że "Lewa" potrafi wszystko, jednak okazuje się, że jest tylko człowiekiem. W rozmowie z portalem wizaz.pl mama Klary przyznała, że nie umie się malować. Lewandowska ujawniła, że na co dzień stara się raczej rezygnować z makijażu, a podczas wielkich wyjść korzysta z pomocy profesjonalisty.

Jestem sportowcem, więc raczej w pracy unikam wszelkiego makijażu. Owszem, jak wychodzę na wielkie gale, to wówczas mogę zaszaleć z moją osobistą makijażystką. Niestety, nie ukrywam, że ja nie mam talentu do zrobienia sobie samej profesjonalnego makijażu, no może w tych podstawowych zagraniach to jakoś sobie radzę, ale stawiam zawsze na profesjonalną pomoc - wyjawiła.

Warto przypomnieć, że od lat makijażystką Lewandowskiej jest Patrycja Dobrzeniecka. Trenerka najlepiej czuje się w subtelnym makijażu - ma zawsze pięknie rozświetloną skórę, delikatnie podkreślone oczy i wykonturowaną twarz. Czasem decyduje się na czerwoną pomadkę czy kolorowe cienie do powiek.

Większą uwagę niż do kolorowych kosmetyków żona "Lewego" przykłada do pielęgnacji ciała i skóry. Nie jest jednak typem, który godzinami leży w wannie.

Osobiście stawiam za to na pielęgnację ciała i zdrowe kosmetyki. Choć nie jest to tak, jak by się wydawało. Ja nie mam czasu siedzieć w wannie z pianą, okładać się płatkami róż, masować i wdychać olejki zapachowe. Zatem tak jak szybko gotuję, to i szybko robię pielęgnację ciała. Dużo czasu poświęcam jednak na czytanie etykiet, na to najbardziej stawiam - wyznała.

Jak wam się podoba makijaż Anny Lewandowskiej?

Zobacz także: Anna Lewandowska o swojej pierwszej luksusowej torebce. Nie uwierzycie, co zrobiła!

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów