Lewandowska w "DD TVN" opowiedziała o koszmarze, jaki przeszła. "Po mundialu było najtrudniej"

Paulina Ermel 17.11.2018
Ania Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska mówi hejtowi stop. Trenerka opowiedziała, kiedy nasłuchała się pod swoim adresem najgorszych komentarzy.

Gwiazdy - szczególnie te, które aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych - narażone są na ogromny hejt. Obserwujący są w stanie wychwycić nawet najmniejszy szczegół danego zdjęcia czy wypowiedzi i... negatywnie go skomentować. O tym, z jakim hejtem na co dzień się spotyka, opowiedziała Ania Lewandowska.

Ania Lewandowska w "Dzień dobry TVN"

Lewandowska na co dzień jest trenerką Polek, dietetyczką, ale też żoną Roberta Lewandowskiego. Nierzadko "obrywa" jej się właśnie za to ostatnie. Zrzucano Ani, że do niczego nie doszła sama, czepiano się, że dzięki Robertowi jest znana. Gwiazda opowiedziała o hejcie w "DD TVN". Jej nowy projekt ma na celu walkę z tym zjawiskiem.

Uważam, że trzeba rozgraniczyć komentowanie, konstruktywną krytykę od hejtu. Ja mówię o prawdziwym hejcie. Zmaga się z tym wiele osób, codziennie, w pracy, w szkole. Jeśli nasze dzieci mają brać wzór, powiedzieć "stop, ja nie hejtuję", to trzeba z tym mocniej ruszyć. Nazwać to po imieniu. Koniec z mową nienawiści, trzeba to zminimalizować. Działamy z moim mężem, będziemy chcieli w tej kampanii coś dobrego zrobić.

Dziennikarz zapytał Anię, kiedy było naprawdę ciężko. Kiedy doświadczyła najgorszego hejtu.

Myślę, że sytuacja po mundialu była najtrudniejsza. Komentarze dotyczyły też mnie

Lewandowska dodała też, że w dobie hejtu i takiej nagonki na daną osobę, łatwo zweryfikować, kto jest prawdziwym przyjacielem i komu można ufać. Lewandowscy na szczęście mają w swoim otoczeniu takie osoby. Uważacie, że kampania, z którą ruszają, może przynieść efekty? 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Pamiętacie jak Ania wiernie kibicowała mężowi w czasie meczu z Senegalem? Zdjęcia, na których widać jak go pociesza po przegranej, obiegły wówczas świat.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów