Anna Lewandowska szczerze o swoim biznesie. "Nie jestem twarzą"

Anna Lewandowska z grzywką w kraciastym płaszczu
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska prowadzi już wiele biznesów. Teraz szczerze o nich opowiedziała i podkreśliła, że nie jest wyłącznie twarzą tych marek.

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska są najpopularniejszymi trenerkami fitness w Polsce. Nic więc dziwnego, że obie panie często są porównywane. Zwłaszcza, że obie, poza samymi treningami, mają w swojej ofercie również całą gamę innych produktów, bardziej lub mniej związanych ze sportem. Ania Lewandowska w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o prowadzeniu biznesów oraz o tym, jak wyglądały początki jej kariery w świecie fitnessu.

Zobacz także: Lewandowska wygrała w zagranicznym rankingu! Sara i Marina mogą być zazdrosne? 

Anna Lewandowska o swoim biznesie

Ania Lewandowska na swoim koncie ma wiele biznesów. Począwszy od marki "Foods by Ann", w której oferuje zdrową żywność, przez Healthy Center by Ann w Warszawie, gdzie prowadzone są treningi, skończywszy na biznesie związanym z dziećmi - "Baby by Ann". Każdy z nich zyskuje na popularności. 

Żona Roberta Lewandowskiego nie osiada na laurach i wciąż stara się rozwijać swoje biznesy. Opowiedziała o tym w programie "Nino o biznesie" dla Money.pl. 

Najstarszym, trzyletnim moim biznesem jest "Food by Ann". Jeżeli chodzi o "Foods by Ann", cała historia powstania, to było od tego momentu, kiedy ja lepiłam w thermomixie batoniki - zdradziła.

Lewandowska odniosła się do słów krytyków, którzy zarzucają jej, że jest jedynie twarzą tych marek. Ania opowiedziała, że sama od początku do końca tworzy swoje produkty, w przeciwieństwie do innych gwiazd, które podpisują się jedynie pod produktami swoją twarzą.

Chcę tutaj zaznaczyć, że ja nie jestem twarzą. Jest to moja marka, którą założyłam z moimi wspólnikami, Pawłem i Karolem, z którymi prowadzimy ją i rozwijamy. Tak naprawdę cała receptura i zamysły są moje. Pamiętam, jak lepiłam batony i wkładałam je w papierowe folijki. I zaczęło się od tego, że koledzy Roberta z Bayernu częstowali się - powiedziała Lewandowska.

Lewandowska podkreśliła, że swoimi produktami dzieli się z ludźmi tym, czego sama używa w domu. Również Ewa Chodakowska ma na swoim koncie już wiele biznesów. Między paniami jest jednak zdrowa konkurencja, o czym same wielokrotnie podkreślały w wywiadach.

Zobacz także: Chodakowska pochwaliła się swoim samochodem. O tym modeli marzą miliony kobiet! 

Biznesy to jedno, ale gwiazdy zarabiają również na Instagramie! I to sumy, które naprawdę robią wrażenie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów