Anna Lewandowska pierwszy raz o tajemniczej chorobie. Przez nią nie mogła zajść w ciążę

Adrianna Kubiak 11.07.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/@annalewandowskahpba

Żona Roberta Lewandowskiego udzieliła długiego wywiadu dla magazynu „Twój Styl”. W rozmowie zdradziła sekrety z przeszłości.

Anna Lewandowska pierwszy raz zdecydowała się opowiedzieć szczerze o trudnościach, jakie spotkały ją w życiu. W wywiadzie dla „Twojego Stylu” przyznała, że już od najmłodszych lat zmagała się z chorobą.

Zobacz także: Olga Kalicka w nowym kolorze włosów. Fani: „Piękna, dziewczęca uroda” 

Anna Lewandowska – przez chorobę musiała odłożyć plany o dziecku

W długim wywiadzie Anna wróciła wspomnieniami do dawnych czasów i przyznała, że dopadła ją choroba, która przeszkadzała w zawodowych planach.

Koledzy mówili: Anka, nie startuj, bo się udusisz. (…) Chciałam być w kadrze, więc nie było mowy o lekach na astmę. Zmieniłam dietę, zaczęłam się zdrowiej odżywiać. I chyba dzięki uporowi zwalczyłam chorobę.

Kiedy trenerka pogodziła się z astmą, na jej drodze pojawił się kolejny problem. Żona piłkarza zwierzyła się, że przebywając w Monachium, marzyła o dziecku, jednak ze względu na tajemniczą chorobę, było to niemożliwe.

Bardzo pragnęliśmy mieć dziecko. Życie napisało inny scenariusz, poważnie zachorowałam. Leki, które brałam, robiły spustoszenie w organizmie. Lekarze mówili, że plany posiadania malucha musimy odłożyć (…) Reagowałam po swojemu: uciekałam, zamykałam się w sobie, szłam na trening i siedziałam w sali trzy godziny, żeby zagłuszyć myśli. To był najtrudniejszy moment w życiu – tłumaczyła trenerka w rozmowie z "Twoim Stylem". 

W ciężkich chwilach zawsze wspierał ją Robert. Choć był to bardzo trudny czas w życiu pary, małżeństwo zdecydowało się nie ujawniać w mediach przyczyny problemów.

Robert to czuł, wiedział, co przeżywam. Mówił "Ania, nie uciekaj". Nie mógł się skupić na boisku. Ukrywaliśmy przyczyny, a media go wtedy nie oszczędzały. W końcu wyszłam z choroby.

Zobacz także: Sara Boruc w ostrych słowach o Modrzewskiej. "Każde jej postępowanie jest kierowane pieniądzem"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów