Anna Lewandowska sprzedaje suszone ziemniaki. Cena za kilogram zwala z nóg

Martyna Wojciechowska 14.03.2018
Anna Lewandowska sprzedaje ziemmniaki za 238 zł
Fotografia: Instagram.com

Przesadziła?

Anna Lewandowska to prawdziwa bizneswoman. Żona Roberta od kilku lat prężnie rozwija swoje firmy i już może pochwalić się sporymi sukcesami. Na swoim koncie ma kilka przedsięwzięć, które cieszą się ogromną popularnością. Na liście jej biznesów znalazły się wyjazdy treningowe Camp by Ann w cenie 3000 zł od osoby, marka Foods by Ann i nowo otwarte centrum treningowo-dietetyczne Healthy Center by Ann.

Główną misją nowo powstałego Healthy Center by Ann było stworzenie miejsca, w którym dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do zdrowia i aktywności fizycznej każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, będzie mógł obrać swoją własną drogę do celu, jakim jest zdrowie i dobre samopoczucie - czytamy na stronie HealthyCenterbyAnn.com.

Warto dodać, że pierwszy trening personalny w Healthy Center by Ann kosztuje 300 zł, ale nie to najbardziej zaskoczyło ostatnio jej obserwatorów.

Zobacz także: Szczęsny w restauracji. Dzwoni do Lewandowskiej. Jego pytanie mocno rozbawiło trenerkę

Anna Lewandowska sprzedaje suszone ziemniaki w cenie 266 zł za kilogram

Internautów zainteresował szczególnie jeden produkt sprzedawany w ramach jej brandu. Mowa o suszonych ziemniakach sprzedawanych w małych paczkach (18g) za 4,29 zł. Przenikliwi twórcy fanpage'a „Vogule Poland" wyliczyli, że za kilogram jej ziemniaków trzeba zapłacić aż 266 zł! To rzeczywiście dosyć wygórowana cena, biorąc pod uwagę, że kilogram zwykłych ziemniaków kosztuje zaledwie kilka złotych.

Na stronie sklepu internetowego Foods by Ann znajdziemy też wodę kokosową w proszku (150g) za 59,90 zł. To się nazywa biznes!

z23137075Q,Ziemniak-by-Ann
Fotografia: foodsbyann.com

Zobacz także: Lewandowska chroniła wizerunek córki. Teraz opublikowała film, na którym przez przypadek pokazała twarz Klary

Autor: Marta Wiśniewska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów