Anna Lewandowska otwiera firmę cateringową. 5 tysięcy posiłków trafi do lekarzy!

Malwina Wasilewska 09.04.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: ŁUKASZ SZELAG/REPORTER

Jej akcja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Internauci są jej wdzięczni za pomoc służbie zdrowia.

Anna Lewandowska mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa. Trenerka właśnie ogłosiła, że rusza z kolejnym biznesem. Tym razem postanowiła otworzyć własną firmę cateringową. Przy okazji poinformowała także o swojej nowej akcji charytatywnej. 

Anna Lewandowska otworzyła firmę cateringową

Anna Lewandowska zdradziła na Instagramie, że ponad rok temu rozpoczęła pracę nad kolejnym interesem - firmą cateringową SuperMenu, która od dziś będzie dostarczać zdrowe posiłki swoim klientom.

Anna chce w ten sposób pomagać ludziom w zmianie nawyków żywieniowych. Jak twierdzi, firma cateringowa to kontynuacja jej działań w ramach opracowanych przez nią Trzech Filarów Zdrowia.

W związku z epidemią koronawirusa Lewandowska postanowiła przyłączyć się do pomocy służbie zdrowia, przekazując lekarzom 5 tysięcy posiłków. 

Chcę z Wami być i dawać gotowe rozwiązania, ale przede wszystkim, chcę działać i POMAGAĆ, dlatego od 15 kwietnia, przekażemy 5 tysięcy posiłków osobom, od których zależy ludzkie życie – personelowi medycznemu pracującemu w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie - poinformowała Lewandowska.

Internauci dziękują jej za tę akcję. Postawa godna naśladowania!

Zobacz także: Oto dziewczyna z najpiękniejszą twarzą na świecie! Ma 15 lat i robi furorę na Instagramie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów