Anna Lewandowska w ogniu krytyki. "Chyba Pani sufit na łeb upadł"

Katarzyna Leszczyńska 08.05.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

A wydawać się mogło, że to taki nieszkodliwy wpis. To nie pierwszy raz, gdy Lewandowska jest za to krytykowana.

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce, ale nie tylko. Żona Roberta Lewandowskiego jest również dyplomowaną dietetyczką. Na swoim blogu, „Healthy Plan by Ann”, chętnie dzieli się ze swoimi fanami interesującymi przepisami, które coraz częściej spotykają się jednak z krytyką.

Zobacz także: Anna Lewandowska sprzedaje suszone ziemniaki. Cena za kilogram zwala z nóg

Tym razem Lewandowska opublikowała przepis na kaszę jaglaną. Jaglanka jest potrawą, po którą chętnie sięgają ludzie dbający o sylwetkę i zdrowy styl życia. W wersji Ani Lewandowskiej wzbudziła jednak ogromne emocje. Zobaczcie sami, co napisała trenerka na swoim Instagramie.

Jaaaaaglanka!!! Kto lubi?! Energetyczna jaglanka z jagodami goji i masłem ghee

✔1/2 szklanki kaszy 
jaglanej
✔2 szklanki wody
✔1 szklanka mleka roślinnego
✔szczypta cynamonu
✔1 łyżka masła ghee @foods_by_ann
✔1 łyżeczka miodu
✔jagody goji

W składzie jaglanki Lewandowskiej znalazło się masło ghee, czyli masło klarowane, które zazwyczaj jest bardzo drogie. Żona Lewandowskiego promuje natomiast oczywiście swoje produkty „Foods by Ann”, które są jeszcze droższe niż te kupione w zwykłym sklepie. Z jej masło klarowane trzeba zapłacić aż 50 złotych za 500 gram. To nie uszło uwadze fanów, którzy nie byli tym faktem zadowoleni.

Niestety, chciałabym jeść te wszystkie potrawy, o których mówi Ania, ale nie stać mnie na większość produktów lub po prostu nie są dostępne w moim mieście, a z przesyłką wychodzi jeszcze drożej. Szkoda, że jak się jest bogatym, to się nie myśli o biedniejszych. Biedny schudnie z głodu, bo nie jest mu potrzebna dieta? Błędne założenie – napisała jedna z internautek.

Chyba pani sufit na łeb upadł?! Dla kogo są te śniadania? Chyba nie dla przeciętnego Polaka…

Pewnie śledzą panią same celebrytki, które stać na takie coś.

Tego typu komentarzy było znacznie więcej. Inni fani Lewandowskiej postanowili jednak stanąć w jej obronie, sugerując, masło ghee można zastąpić czymś innym. Pojawiły się też propozycje, żeby zamienić je na bardziej dostępny olej kokosowy lub cynamon. A jak wy myślicie? Przepis Ani jest kuszący?

Zobacz także: Chodakowska o oleju kokosowym. Jej słowa mogą nie spodobać się Lewandowskiej. Odpowie?

Zobaczcie w poniższej galerii, ile zarabiają gwiazdy za jeden post na Instagramie:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów