Anna Lewandowska prosi internautów o pomoc. Chodzi o małą Klarę

Redakcja 25.08.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: East News

Trenerkę o sprawie poinformowała jedna z fanek. 

Niedługo po narodzinach Klary Lewandowskiej, na Instagramie powstał profil, którego nazwa wskazuje, że należy właśnie do niej. Jednak, to nie Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się założyć córce konto w mediach społecznościowych. Zrobiła to nieznana osoba, bez zgody pary. 

O tym fakcie poinformowała trenerkę jedna z internautek, która pod zdjęciem zamieszczonym na Instagramie przez Lewandowską, poinformowała ją o sprawie.

Pani Aniu!! Ktoś się od dłuższego czasu podszywa pod Pani córkę (...) Ta osoba oszukuje ludzi. Na InstaStory publikuje zdjęcia i do tego jakieś bzdurne napisy, które nie są prawdziwe. Mamy zgłaszać konto?!! To naprawdę jest paranoja. Najpierw ktoś podszywał się pod Panią Marię, a teraz ma czelność podszywać się pod Pani córkę. Jakby Pani znalazła chwilę, to proszę się temu przyjrzeć - napisała internautka pod jednym ze zdjęć. 

Na wpis zareagowała Anna Lewandowska, zwracając się do internautki z prośbą. 

Tak, proszę o zgłoszenie - napisała trenerka. 

Wcale nie dziwimy się, że nie cieszy ją fakt, że ktoś wykorzystuje wizerunek zarówno jej, jak i jej córki do promowania konta na Instagramie. Tym bardziej, że to nie pierwszy taki przypadek. Mimo że jedno konto "Klary Lewandowskiej" zostało już usunięte, wciąż znaleźć można inne.

Ale jak wiadomo, w internautach siła. Ich zaangażowanie może sprawić, że Klara Lewandowska będzie miała tylko jeden profil. I to wtedy, kiedy sama postanowi go założyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów