Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z córeczką. Opis wzruszył fanów

Marianna Bereza 30.08.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba/

Żona Roberta Lewandowskiego opatrzyła fotografię podpisem, który poruszył internautów. 

Anna Lewandowska często dzieli się na Instagramie zdjęciami z treningów. Odkąd została mamą, pozuje także z córeczką. Klara często gości na jej fotografiach. Ostatni wpis trenerki wzruszył internautów. Co napisała żona polskiego napastnika?

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z Klarą

Klara Lewandowska urodziła się 4 maja 2017 roku, więc ma już dwa latka. Dziewczynka często towarzyszy rodzicom podczas różnych projektów, ostatnio ćwiczyła razem z uczestniczkami obozu Camp by Ann.

Lewandowscy przyznają w wywiadach, że córka bardzo ich zmieniła. "Lewą" nauczyła cierpliwości. Żona piłkarza Bayernu Monachium opublikowała kolejne zdjęcie z Klarą i opatrzyła je pięknym wpisem na temat dzieci i macierzyństwa.

"Dzieci są skrzydłami człowieka". Niesamowite, ILE MAŁY CZŁOWIEK potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie NAS dorosłych ludzi. Uczy prawdziwego spokoju, cierpliwości, większej pokory, wdzięczności za każde, nawet najmniejsze, rzeczy i chwile. Zdałam sobie ostatnio sprawę, że również może nauczyć AKCEPTACJI. Tak bardzo, jak będę SZCZĘŚLIWĄ, lubiącą siebie mamą, tak będzie szczęśliwe moje dziecko. Bo nie od dziś wiadomo, że dzieci obserwują swoich rodziców, biorą z nas przykład, naśladują (szczęśliwa MAMA, szczęśliwe DZIECKO). Moja mała, kochana nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś! - napisała Lewandowska.

Wpis trenerki poruszył internautów. Pod fotografią małej Klary pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów, najczęściej mam.

Klarka jest cudowna. Dzieci uczą cierpliwości.

To jest więź na całe życie.

To prawda! Dzieci to największe szczęście.

Lubicie śledzić zdjęcia gwiazd na Instagramie?

Zobacz także: Anna Lewandowska na zdjęciu z Joanną Jędrzejczyk. "Dla mnie to ikona"

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów