Anna Lewandowska pozuje w odważnym bikini. Tak dużo jeszcze nie pokazała!

Hanna Skowron 05.01.2019
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: Instagram/ @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska zamieściła w sieci odważne zdjęcie z wakacji. Żona piłkarza pozuje w bikini, a fani nie mogą wyjść z podziwu. Zobaczcie zdjęcie, które motywuje do ćwiczeń.

Anna Lewandowska wraz z rodziną wybrała się na wakacje do Dubaju. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z plaży z małą Klarą. Tym razem uwagę fanów przyciągnęła nie córka Lewandowskich, a obłędne ciało trenerki.

Perfekcyjne ciało Anny Lewandowskiej

Niedawno internauci podziwiali piękny brzuch trenerki, teraz Ania zdecydowała się pokazać nieco więcej. Zdjęcie w odważnym bikini odsłoniło umięśnione pośladki Lewandowskiej. Trzeba przyznać, że perfekcyjna figura trenerki jest najlepszą motywacją do ćwiczeń.

Od urodzenia Klary minął rok, a Anna już może pochwalić się znakomitą formą. Teraz trenerka postanowiła motywować swoje fanki. Pod zdjęciem zamieściła komentarz.

Healthy mom Program. Lubię wracać do tego treningu, bo jest rozluźniający i daje mi naprawdę dużo satysfakcji. Próbowałyście. Czy są tu młode mamuśki, które chciałby w bezpieczny sposób wrócić do formy sprzed ciąży? A może takie, które właśnie poczuły, że czas zrobić coś tylko dla siebie?‼ Trening HEALTHY MOM‼ Od kilku miesięcy dostępny w mojej aplikacji

Fanki szybko zareagowały na wpis Lewandowskiej. Swoje pozytywne opinie wyraziły w komentarzach.

Boskie, piękne, zdrowe ciało! Uwielbiam

Te nogi i pośladki mnie zmotywowały

Wow, co za piękne ciało

 

My zazdrościmy takiego ciała i bierzemy się za trening, a Wy?

Zobacz także: Dereszowska pokazała zdjęcia z egzotycznych wakacji. Pozuje na nich bez makijażu

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów