Anna Lewandowska dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN"!

Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

To będzie jej pierwszy cykl! Sprawdzi się w nowej roli?

Mimo że Anna Lewandowska ma na koncie sporo sukcesów, wciąż nie zwalnia tempa i coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę. Polskie media obiegła informacja, z której wynika, że niebawem sławna trenerka dołączy do zespołu "Dzień Dobry TVN".

Anna Lewandowska dostała swój cykl w "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska poprowadzi stały cykl "Sztuki walki", w ramach którego co 2 tygodnie będzie przeprowadzać wywiady z kobietami po przejściach. W pierwszym odcinku trenerka wybrała się do Łodzi, gdzie odwiedziła klub Amazonek.

Lewandowska poprzez inspirujące rozmowy ze swoimi bohaterkami chce zachęcić inne kobiety do tego, aby wspierały się w trudnych sytuacjach życiowych.

Już mogę podzielić się z Wami moim najnowszym projektem. Stało się!!! „Sztuki walki” wchodzą na antenę!!! To program o kobietach i dla kobiet ale warto, żeby i panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć, jak silne my kobiety potrafimy być w obliczu różnych wyzwań - napisała na Instagramie.

Będziecie oglądać Annę w "Dzień Dobry TVN"?

Niektóre gwiazdy zarabiają na social mediach. Wśród nich znajduje się spora grupa znanych osób z Polski! Które z nich zarabiają na Instagramie najlepiej? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów