Anna Lewandowska pokazuje brzuch po porodzie. W ten sposób zachęca do samoakceptacji!

Zuzanna Morska 22.07.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Trenerka zamieściła w sieci, którym motywuje swoich fanów do nowego wyzwania, jakie wymyśliła. Przy okazji pokazała, jak jej brzuch naprawdę wygląda po porodzie.

Anna Lewandowska na początku maja po raz kolejny została mamą. Trenerka wychowuje dwie córeczki, którym stara się poświęcać każdą wolną chwilę. Jednak dwa miesiące po porodzie stara się też powoli wracać do aktywności zawodowych.

Gwiazda jakiś czas temu zabrała się za regularne treningi, które pozwolą jej wrócić do formy sprzed ciąży. Jak wygląda teraz? Ostatnio zamieściła w sieci zdjęcie, które pokazuje jej brzuch po porodzie. Zobaczcie.

Anna Lewandowska pokazuje brzuch po porodzie

Lewandowska od urodzenia Laury udzieliła kilku wywiadów, w których wprost mówi o tym, że po drugiej ciąży trudniej jest jej powrócić do formy. Gwiazda w trakcie ciąży była aktywna, a jej poród nie był już tak ciężki, jak w przypadku pierwszego dziecka. Jednak nie może w tak szybkim czasie zrzucić nadprogramowych kilogramów.

W związku z tym Lewa przygotowała dla fanów wyzwanie "Fighter Challenge", w którym sama bierze udział. Codziennie o 18.30 prowadzi treningi na żywo - uczestniczą w nich tysiące osób. Jak sama mówi, jej programy treningowe to także pierwszy krok do zaakceptowania siebie, ale też pierwszy etap zmian, jakie warto wprowadzić w swoim życiu.

Przy okazji przypomnienia o ćwiczeniach na żywo, Lewa pokazała też, jak wygląda jej brzuch po drugim porodzie. Naszym zdaniem trenerka wygląda rewelacyjnie! A wy co sądzicie o jej obecnej formie?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów