Wyjątkowe zdjęcie Lewandowskich. Rzadko pokazują tak intymne chwile

Paulina Ermel 21.01.2019
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ania i Robert Lewandowscy wybrali się na zimową wycieczkę do Austrii. Pokazali wspólne urocze zdjęcie. Taki widok to u nich rzadkość.

Ania i Robert Lewandowscy uchodzą za jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Polski piłkarz i trenerka dzielą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, ale są to fotografie starannie dobrane. W ten sposób kontrolują to, co z ich życia prywatnego, przenika do mediów.

Tym razem Lewandowscy wybrali się na wycieczkę do Austrii. Zarówno Ania, jak i Robert pokazali urocze zdjęcia z tego wyjazdu. Jedno z nich jest wyjątkowe.

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z mężem

Lewandowska pochwaliła się uroczym zdjęciem z Robertem. Na fotografii stoją przytuleni w zimowej scenerii. Podpisała je: "Miłość Love #love #friend #robertlewandowski #annalewandowska #miloscrodzimilosc".

Tak intymne fotki pojawiają się na profilach Lewandowskich rzadko. Nic dziwnego, że ich fani oszaleli na punkcie ostatniego zdjęcia! To właśnie pod nim pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Kochani!

W końcu jakieś romantiko!

Miło się na was patrzy

A wam podoba się to zdjęcie?

Ania Lewandowska, Marina Łuczenko, a może Sara Boruc? Teraz najpopularniejsze polskie WAGs mają konkurencję! Poznajcie ukochane nowych piłkarzy z polskiej reprezentacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów