Lewandowska na zdjęciu z Klarą. Tym razem nie pokazała jej od tyłu

Malwina Wasilewska 16.09.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

To zdjęcie podbiło serca fanek trenerki.

Anna i Robert Lewandowscy chronią prywatność swojej córki, dlatego do tej pory nie pokazali publicznie jej twarzy. Jeśli już zamieszczają jej zdjęcia, to zwykle widać ją tylko z tyłu. Ostatnio sporą furorę zrobiło ujęcie, na którym Anna bawi się z Klarą. Tym razem możemy zobaczyć profil dziewczynki.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córką

Po zakończeniu kilku ważnych projektów Anna Lewandowska znów ma czas na wspólną zabawę z Klarą. Ostatnio trenerka zamieściła urocze zdjęcie, na którym wygłupia się z córką na trawie. W swoim poście opowiedziała też o powrocie do domu i kolejnych planach zawodowych:

Pozycja chillout. Po bardzo intensywnym miesiącu: Obóz dla mam z dziećmi, Camp by Ann, nowy projekt prawie na finishu, trening połączony z urodzinami na ponad 1000 osób… i kilka innych aktywności, których efekty już niebawem. Wróciliśmy do naszego drugiego domu,  do naszego, codziennego rytmu, uwielbiam to. Rutyna. Za chwilę znowu się widzimy w Warszawie, ale teraz chwila na nowe pomysły i plany – skomentowała zdjęcie gwiazda.

Internautki zachwycają się małą Klarą:

Ooo jaka Klara już duża. Urocze zdjęcie.

Boska Klarcia. Piękne są Wasze relacje i wasza więź.

Aż nie można oczu oderwać. Pięknie.

Jak myślicie, Anna w końcu pokaże twarz Klary?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów