Anna Lewandowska pokazała zdjęcie brzucha ciążowego. Zestawiła je z fotografiami sprzed i po. Fanki są zachwycone

Katarzyna Leszczyńska 20.10.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Czy ten post jest motywujący?

Anna Lewandowska każdego dnia motywuje kobiety do zachowania zdrowego stylu życia. Niedawno trenerka urodziła córkę Klarę. W ciąży również nie zmieniła trybu życia, cały czas zdrowo jadła i starała się regularnie ćwiczyć, o czym informowała swoje fanki. Lewandowska stworzyła też zestaw ćwiczeń i porad dla kobiet, które spodziewają się dziecka. Choć do tej pory brzuch ciążowy żony Roberta Lewandowskiego nie był eksponowany, Ania zdecydowała się w końcu wstawić zdjęcia porównujące jej sylwetkę przed, w trakcie i po ciąży.

Anna swój post opisała w bardzo osobisty sposób. Stwierdziła, że zdjęcia, które wstawiła przedstawiają jej największe marzenia. Trenerka przyznała, że dziecko jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie spotkały ją w życiu. I jest dumna z tego, że może być mamą dla małej Klary.

Fanki zachwycają się figurą Lewandowskiej

Ciąża wyraźnie połączyła Anię Lewandowską z wieloma fankami. Internautki są zachwycone wyglądem trenerki z tego okresu. W komentarzach sypią się komplementy, ale również niektóre z nich zdecydowały się samemu opisać swoje doświadczenia, które pamiętają z czasów ciążowych. Dla wielu z nich Anna Lewandowska stała się ogromną inspiracją.

Te 3 zdjęcia pokazują, jak bardzo motywujesz. Jaki ogrom energii dajesz innym. To niesamowite czerpać od ciebie inspiracje.

Wyglądasz świetnie. Najbardziej niesamowite jest to, jak zmienia się kształt kobiecego ciała, kiedy zostajemy mamami.

Bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Nie wszyscy jednak są zachwyceni. Jedni wypominają trenerce, że za mało pokazywała brzuch ciążowy, co mogłoby być większą motywacją dla jej fanek. Inni zdecydowali się zarzucić, że nie do końca ma rację. Anna w swoim poście napisała bowiem „w zdrowym ciele zdrowe dziecko”. Okazuje się, że nie każdy ma podobne zdanie na ten temat.

Szkoda tylko, że nie pokazywałaś się więcej z brzuszkiem, jak byłaś w ciąży.

Dieta i aktywność fizyczna prawie w ogóle nie wpływają na zdrowie dziecka. Olaboga, jak można tak pisać? Szok. Na formę mamy owszem, ale proszę nie pisać, że na zdrowie dzieciątka. To w ogóle nie jest tak, że zdrowe ciało to zdrowe dziecko.

Anna Lewandowska pracuje ze sztabem osób, które zajmują się profesjonalnie dietą oraz ćwiczeniami, a także stawia na konsultacje lekarskie przy tworzeniu swoich zestawów treningowych. Oczywiście w postach podkreśla, że żadna kobieta nie może samemu decydować o ćwiczeniach w ciąży, wszystko zależy od jej lekarza prowadzącego. Na pewno trenerka może jednak motywować i wspierać kobiety, które w ciąży i po niej chcą wyglądać równie dobrze jak ona.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów