Lewandowska pokazała wnętrze warszawskiego apartamentu. Ale to widok z okna robi największe wrażenie

Anna Respondek 21.11.2017
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: Instagram/rl9

Zdjęcia zachwycają.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w 2016 roku zostali właścicielami luksusowego apartamentu w centrum Warszawy przy ulicy Złotej 44. Robert w listopadzie tego roku odebrał klucze do wykończonego już "mieszkania". 

Złota 44 to jeden z najdroższych adresów w stolicy. Z apartamentów znajdujących się w charakterystycznym budynku widać całą panoramę Warszawy, Złote Tarasy i oczywiście Pałac Kultury. Anna Lewandowska postanowiła podzielić się z fanami widokami, jakie rozciągają się za oknami wieżowca nazywanego "żaglem" Warszawy. 

Zakup apartamentu podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku, gdzie mam do dyspozycji m.in. pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu, pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy - tak rok temu Rober Lewandowski tłumaczył swój zakup. 

Budynek liczy 192 metry i ma 52 kondygnacje. Każdy apartament ma około 120 metrów kwadratowych. Jak podają Sportowefakty.pl, cena za jeden metr wynosi około 28 tysięcy złotych. 

Podoba się Wam? ;)

apart
Fotografia: Facebook/annalewandowskahpba
apart1
Fotografia: Instagram/annalewandowskahpba
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów