Lewandowska pokazała się w bikini! Obserwatorka: "Po co tyle tej nagości?"

Hanna Skowron 10.05.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: nte

Trenerka pokazuje coraz więcej, ale nie wszystkim się to podoba.

Anna Lewandowska ostatnio coraz częściej pokazuje się w bikini. Najwyraźniej miała już dosyć ciągłych plotek na temat drugiej ciąży. Najnowsze ujęcie w kostiumie kąpielowym wywołało spore emocje. Internauci są zachwyceni jej niesamowicie zgrabną figurą, jednak znaleźli się i tacy, którzy twierdzą, że trenerka niepotrzebnie epatuje nagością.

Anna Lewandowska pokazała się w bikini

Anna Lewandowska ma doskonałe ciało, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że tak chętnie je odsłania. Większość obserwatorów (szczególnie tych płci męskiej) zachwyca się jej zdjęciami w bikini, ale zawsze musi znaleźć się ktoś, kto ma odmienne zdanie. Tym razem nie mogło być inaczej.

Anna w swoim najnowszym poście oficjalnie powitała sezon bikini:

Stęsknieni za słońcem? Bo ja bardzo! kilka dni temu miałam krótką, ale długo wyczekiwaną okazję, aby powitać lato i rozpocząć sezon bikini w bikini - napisała Lewandowska.

Mimo że na zdjęciach w bikini Lewandowska nie wygląda wyzywająco, jedna z obserwatorek miała na ten temat odmienne zdanie:

Wszystko super, tylko po co tyle tej nagości? Lubię panią, ale nie wszystko trzeba tak pokazywać. Troszkę więcej tajemnic ciała zostawiłabym jednak mężowi - czytamy.

A co wy sądzicie na temat tych ujęć?

Instagram to jedno z narzędzi pozwalających na konkretny zarobek, zwłaszcza gwiazdom. Zobaczcie, kto zarabia najwięcej dzięki temu portalowi społecznościowemu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów