Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie z córką. "Klara jest piękna"

Emilia Klima 08.05.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka została matką 4 maja 2017 roku. Zdjęciem dziecka pochwaliła się na Instagramie i Facebooku.

Anna i Robert Lewandowscy 4 maja 2017 roku po raz pierwszy zostali rodzicami.

Informację o ciąży partnerki przekazał Robert Lewandowski, on także wziął na siebie zakomunikowanie światu, że trenerka jest już po szczęśliwym rozwiązaniu. Zrobił to prezentując na Instagramie zdjęcie z małą Klarą. Cztery dni po porodzie podobne do sieci wrzuciła Lewandowska. 

Kochani, chciałabym z całego serca podziękować za wszystkie wasze ciepłe słowa, gratulacje, za waszą dobrą energię - napisała na Instagramie. 

Anna Lewandowska
Fotografia: Anna Lewandowska

Klara Lewandowska

Klara Lewandowska to pierwsze dziecko Roberta i Anny Lewandowskich. Trenerka starała się chronić swojej prywatności w trakcie ciąży, o własnych doświadczeniach mówiła tylko w kontekście ćwiczeń i diety dla kobiet oczekujących dziecka. Nie może zatem dziwić, że nie zdecydowała się na pokazanie twarzy córki. Podziękowania dla fanów to pierwszy komentarz Lewandowskiej po porodzie. Więcej w programie "Uwaga" zdradziła jej przyjaciółka, Edyta Litwiniuk. 

Wszyscy przyjaciele, wszyscy znajomi, bardzo się cieszą. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Jak teraz czytaliście te wszystkie komentarze, to aż się wzruszyłam, bo przyznam szczerze, że przez nas też to dzieciątko było bardzo, bardzo wyczekiwane. Wiemy na pewno, że jest piękna, i tyle mogę zdradzić - powiedziała przyjaciółka Lewandowskiej. 

Pierwsze zdjęcie Klary Lewandowskiej w dniu porodu w sieci pokazał Robert Lewandowski. Piłkarz potwierdził spekulacje o tym, że córka będzie mieć na imię Klara i napisał, że bycie tatą to wspaniałe uczucie. 

Robert Lewandowski
Fotografia: Robert Lewandowski
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów